المپیا — واشنگتن Rep. تانا Senn, D-جزیره مرسر در روز دوشنبه معرفی یک لایحه ممنوعیت سلاح گرم در کنگره پردیس پس از قانونگذاران و کارکنان باقی مانده بودند متزلزل جمعه هنگامی که بیش از 100 مسلح تظاهرکنندگان نشان داد تا ظاهرا اعتراض درمان Rep. مت شیا.

معترضان برخی از حمل اسلحه های طولانی و دنده تاکتیکی نداشت اجازه برای نشان دادن در سایت. آنها وجود دارد در تلاش برای صحبت با خانه رهبر اقلیت J. T. فروردین R-Yelm به گفته مقامات کاخ.

فروردین در دسامبر به حالت تعلیق شیا از این جلسه پس از خانه-سفارش تحقیق به این نتیجه رسیدند که قانونگذار در شرکت و برنامه ریزی تروریسم داخلی حوادث در برابر ایالات متحده از جمله یکی در Malheur, اورگان ملی پناهگاه حیات وحش.

روز جمعه تظاهرات است برای اولین بار شامل مسلح معترضان محوری در کنگره برای شیا — و محکوم فروردین. دولت واشنگتن گشت شروع به بررسی پتانسیل تهدیدات آنلاین ساخته شده در برابر فروردین در اجرا به یک تفنگ-حقوق تجمع ماه گذشته که در آن درخت روغن قلم صحبت کرد.

در جمعه, فروردین بود دور اما تظاهرکنندگان گفته berated قانونی خود را مشاور با استفاده از ناسزا.

“بدیهی است که ما در مورد آنچه اتفاق افتاده است” گفت: رئیس خانه کارمند برنارد دین. “آنها در اینجا به طور خاص برای شیا و آنها بطور شفاهی مورد آزار قرار گرفته Rep. فروردین را قانونی دستیار.”

تبلیغات

به عنوان بسیاری از 175 تظاهرکنندگان نشان داد تا در کنگره اما پس از آن شکست را به گروه های کوچکتر و نه همه رفت داخل با توجه به لیندا, Kent, سخنگوی وزارت امور خارجه از شرکت خدمات.

“ما شده است گزارشگیری در این مورد برای بسیاری از روز” اضافه شده است در دین. “و من فکر می کنم ما نیاز به اقداماتی که ما نمی blindsided مانند آن.”

تفنگ-مدافع حقوق تسا اشلی گفت که او سازماندهی تظاهرات به عنوان یک متمم دوم رالی از طریق مارس برای ما حقوق Facebook صفحه اما که روز جمعه اقدام نبود وابسته به هیچ گروه خاص.

گروه راهپیمایی به کاپیتول ساختمان, او گفت:. “اما آن را مانند یک رویداد سازمان یافته ما نمی باید یک سخنران لیست.”

برخی از تظاهرکنندگان می خواستم بپرسم فروردین در مورد شیا گفت: Ashley که به اذعان برخی از تظاهرکنندگان استفاده بی حرمتی زبان. “اما آن را به هیچ وجه به کارگردانی” در فروردین را قانونی کارمند, او گفت:.

ظاهر مسلح به تظاهرکنندگان در ساختمان کاپیتول و دیگری قانونی ساختمان استفاده می شود برای خانه جلسات ناراحت فرزندان و کارکنان با توجه به Senn.

تبلیغات

“بچه های مدرسه مسدود شد و تلاش برای به دست آوردن گذشته آنها را” او گفت:, و اضافه کرد بعد گفت: “کارکنان بودند freaked, لابی چپ ساختمان است.”

Senn گفت که تظاهرات احساس تهدید و ارعاب است که می تواند در بازداشتن مردم از آمدن به المپیا برای شرکت در دولت است.

مت مارشال, یک رهبر واشنگتن سه Percenters شد در کنگره روز جمعه اما او گفت که نه با کسانی که سعی در پیدا کردن Wilcox.

مارشال که در نظر دارد به اجرا در مقابل فروردین سال آینده برای 2 قانون گذاری منطقه صندلی گفت که او نگران بود و خود را “دریافت فشرده در این مطلب در خود چهره مردم.”

“ما برای یک سال در حال حاضر شده است بسیار آگاه در مورد داشتن یک تصویر حرفه ای از آنجا که ما می خواهم به طور جدی گرفته شود و ما می دانیم که این تصویر است نه کمک به علت” مارشال گفت.

فروردین بود و نه در ساختمان اما در مصاحبه ای گفت که کارکنان امنیتی متزلزل شد توسط حادثه.

او گفت که او با قبول نمی کند Senn خانه لایحه 2925 به ممنوعیت سلاح گرم در این دانشگاه گفت: “ما تا به حال چندین دهه از صلح آمیز دوم متمم تظاهرات” در کنگره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de