آخرین coronavirus به روز رسانی از سراسر جهان

بیش از 2.97 میلیون نفر گزارش شده آلوده شده توسط رمان coronavirus در سطح جهان و 205,948 فوت کرده اند با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن که از روز دوشنبه.

اروپا

* ایتالیا گزارش 260 مرگ و میر بیشتر در یکشنبه, کوچکترین روزانه شمارش پس از 14 مارس و گفت: این برنامه اجازه می دهد تا کارخانه ها و سایت های ساختمان به بازگشایی از آوریل 4 و اجازه محدود خانواده بازدیدکننده داشته است.

* نخست وزیر بوریس جانسون است که انتظار می رود به اعلام برنامه ریزی برای کاهش یک ماهه مستند در اوایل این هفته پس از بازگشت او به خیابان داونینگ در شب یکشنبه تلگراف گزارش شده است.

* مرگ و میر در فرانسه افزایش 242 به 22,856.

* یک گروه از 25 هلندی دانش آموزان دبیرستان وارد در هلند در دو دکل گاری روپوش دار در روز یکشنبه به عنوان هواپیمایی محدودیت های آنها را مجبور به بادبان آن خانه از کارائیب.

* تعداد موارد در ترکیه افزایش یافت 2,357 در 24 ساعت گذشته و 99 بیشتر مردم فوت کرده اند.

آمریکا

* مجموع عفونت در ایالات متحده بیش از 970,000 و مرگ و میر در ایستاده بود 54,822 با توجه به انتخاب شمارش به عنوان 0200 به وقت تهران در روز دوشنبه.

* کلرادو می سی سی پی, مینه سوتا, مونتانا و تنسی شد تا برای پیوستن به کشورهای دیگر در بازگشایی کسب و کار در حالی که فرماندار اوکلاهما به نام رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اعلام همه گیری یک “قانون خدا”.

* دولت آمریکا اطلاع دهندگان در روز یکشنبه که آن را به کلاه چه مقدار هر یک از بانک ها قرض می تواند تحت اضطراری برنامه وام.

* آرژانتین را گسترش اجباری در سراسر کشور دوره قرنطینه تا مارس 10, در حالی که هندوراس را گسترش پتو حکومت نظامی توسط یک هفته تا 2100 به وقت تهران در آوریل 3.

* مکزیک گزارش شده 835 موارد جدید و 46 اضافی مرگ و میر. همچنین بازگشت اکثر کارکنان در دولت مهاجر مراکز به کشور خود را از مبدا.

* موارد تایید شده در پاناما رسیده 5,779 روز یکشنبه افزایش 241 از روز گذشته و مرگ و میر صعود شش به 165.

آسیا و اقیانوس آرام

* چین گزارش سه مورد جدید در آوریل 26 از 11 روز زودتر در حالی که 25 جدید بدون علامت موارد در آوریل 26. مجموع موارد در سرزمین اصلی چین ایستاده در 82,830.

* ژاپن استان اوساکا گفت: آن را به نام و شرم بیشتر pachinko سالن قمار رسانه که در حال هجوم coronavirus مستند درخواست.

* نارندرا نخست وزیر خواست سرخپوستان مطابق با سراسر کشور مستند و اجتماعی فاصله اقدامات در روز یکشنبه یک روز پس از برخی از جهان سخت ترین محدودیت های کمی کاسته شد در حالی که موارد COVID-19 ادامه به کوه.

* بیش از یک میلیون استرالیایی با عجله به دانلود یک برنامه طراحی شده برای کمک به مقامات ردیابی تماس نزدیک از COVID-19 بيمار.

خاورمیانه و آفریقا

* مصر خواسته است تا صندوق بین المللی پول برای حمایت مالی آغاز خواهد شد و مذاکرات با آن در روز.

* ایران قصد دارد به بازگشایی مساجد در بخش هایی از کشور که همواره از شیوع بیماری است.

* عربستان سعودی کاسته حکومت در سراسر کشور در حالی که نگه داشتن 24 ساعته حکومت در مکه و در محلات قبلا قرار داده و در انزوا.

* اسرائیل مجاز برخی از کسب و کار به بازگشایی و گفت: این امر در نظر اجازه می دهد کودکان به مدرسه است.

* آفریقای جنوبی است که به دنبال 95 میلیارد رند ($4.99 میلیارد دلار) از چند جانبه وام دهندگان برای کمک به آن در مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر.

اقتصادی خرید اینترنتی

* سهام آسیا به عنوان منعکس بانک مرکزی ژاپن (BOJ) اعلام کرد بیشتر محرک مراحل در حالی که نفت در زمان یکی دیگر از نشت به عنوان جهان زد از فضا برای ذخیره آن است.

* بانک ملی استرالیا با مسئولیت محدود خواسته سرمایه گذاران برای$3.5 میلیارد دلار ($2.2 میلیارد دلار) و کاهش سود خود.

* بانک مرکزی ژاپن یافت مخاطره آمیز برنامۀ خرید سرمایه و متعهد به خرید مقدار نامحدودی از اوراق قرضه دولتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de