‘تاریخ و زمان آخرین از ما, قسمت دوم,’ جدید در ژوئن 19 تاریخ انتشار

آخرالزمانی پلی استیشن منحصر به فرد جدید از تاریخ انتشار حدود یک ماه پس از اعلام تاخیر در راه اندازی آن

منتشر شده 2:43 PM, مارس 28 سال 2020

به روز رسانی 2:43 PM, مارس 28 سال 2020

LAST OF US. Series protagonist Ellie appears in a screenshot for Last of Us Part II. Image from Sony

آخرین ما. سری شخصیت Ellie به نظر می رسد در یک تصویر برای Last of Us قسمت دوم. تصویر از سونی

MANILA, Philippines – The Last of Us,قسمت دوم, در میان بیشتر در انتظار پلی استیشن 4 بازی در این سال بدست جدید خود را, تاریخ انتشار: 19 ژوئن 2020.

آخرالزمانی عنوان توسط استودیو Naughty Dog در اصل میله میله برای 21 فوریه با انتشار قبل از نقل مکان به مه 29, قبل از اینکه دوباره به تعویق افتاد – پس از آن به طور نامحدود – به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. تاریخ انتشار جدید اعلام شده است که جهان به نظر می رسد به سهولت مستند سفارشات.

“همانطور که ما شروع به دیدن سهولت در توزیع جهانی محیط زیست, من با خوشحالی به تایید می کنند که Last of Us قسمت دوم وارد خواهد شد در ژوئن 19. و روح تسوشیما به دنبال خواهد داشت در جولای 17,” گفت: Hermen هولست رئیس Worldwide Studios, Sony سرگرمی های تعاملی.

شبح از تسوشیما یکی دیگر از سونی عنوان توسعه یافته توسط Sucker Punch Productions. این بازی نیز با تاخیر قرار است در ابتدا برای انتشار در ژوئن 26.

من می خواهم شخصا تبریک می گویم و تشکر از هر دو تیم در Naughty Dog و Sucker Punch Productions در دستاوردهای خود را به عنوان ما آن را می دانم نه یک شاهکار آسان برای رسیدن به خط پایان در این شرایط گفت:” هولست. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net