لاس وگاس کلانتر می گوید افسر پلیس به ضرب گلوله در هنگام برخورد با معترضان

لاس وگاس کلانتر یوسف لمباردو گفت: “ما جلسه که یک افسر کشته شد اعتراض بیش از مرگ جورج فلوید.

“افسران ما در تلاش بودند به سنگ و بطری از میان جمعیت گفت:” Lombardo در طول کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه شب. “افسران تلاش برای دریافت برخی از معترضان در بازداشت هنگامی که یک ضربه زد بیرون و ما افسر رفت.”

با توجه به KTNV, تظاهر کنندگان بودند پرتاب سنگ و اشیاء دیگر در افسران که یکی از آنها به ضرب گلوله کشته شد. افسر در شرایط بحرانی است.

ادعا تیرانداز دستگیر شد توسط SWAT و K-9 تیم در صحنه انتخابات گفت: CBS News.

یکی دیگر از حادثه تیراندازی در محل دادگاه پس از افسرانی که ایستاده بودند گارد دیدم یک مظنون با استفاده از سلاح های مختلف و زره بدن. مظنون سپس رسیده برای یک سلاح قبل از او کشته شد توسط ماموران و مقامات گفت: ABC News.

“این شب غم انگیز برای جامعه ما” گفت: Lombardo در کنفرانس خبری. “با این اعتراضات که منجر به شورش یک فاجعه است که تنها منجر به یکی دیگر از … تحقیقات ما به هر دو این حوادث خواهد بود مداوم در طول صبح است.”

riot damage
آسیب های تصویر به وزیر امور خارجه ساختمان در مرکز شهر, Grand Rapids, Mich., در مه 30 سال 2020 است. (Anntaninna Biondo/گراند رپیدز مطبوعات از طریق AP)

“آنچه رخ داده است کاملا کاملا غیر قابل قبول است و من امیدوارم که جامعه آن را می بیند که راه بیش از حد” او گفت:.

معترضان بودند نشان پس از مرگ فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

مقامات در لاس وگاس همچنین گفت که بیش از 300 نفر دستگیر شدند و در طول سه شب از تظاهرات.

در دیگر شهرها تظاهرات در نیویورک دوشنبه شب بودند مربوط توسط مردم فوق العاده فروشگاه ویندوز در نزدیکی مرکز راکفلر و شکسته شدن درهای میسی فروشگاه گل سرسبد on 34th Street, littering پیاده رو با شیشه های شکسته. یک وسیله نقلیه کشت و زرع از طریق یک گروه از مأموران اجرای قانون در یک تظاهرات در بوفالو زخمی شدن حداقل دو.

تظاهرات همچنین شکست در چنین مکان هایی به عنوان فیلادلفیا که در آن صدها نفر از معترضان ریخته بر روی یک بزرگراه در قلب شهر آتلانتا که در آن پلیس با شلیک گاز اشک آور در تظاهرات و Nashville که در آن بیش از 60 نفر از اعضای گارد ملی را سپر ضد شورش به درخواست معترضان مسالمت آمیز.

بیش از 5600 نفر در سراسر کشور بازداشت شده اند طی هفته گذشته برای ارتکاب به سرقت مسدود کردن بزرگراه ها و شکستن حکومت نظامی با توجه به تعداد توسط آسوشیتد پرس.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید