در مقیاس بزرگ اقیانوس آرام, دریایی در تمرینات دریافت چراغ سبز به رغم همه گیر

بزرگترین دریایی تمرینات داده شده است چراغ سبز دوباره در این سال با وجود CCP ویروس همه گیر را تحت فشار قرار دادند و بعد از آن به تابستان با فشرده قاب زمان.

ملوانان که در RIMPAC تمرینات را نیز نمی توان به عنوان در ساحل به صورت رایگان در هاوایی با دوسالانه تمرینات این سال محدود به یک در-دریا-تنها رویداد با توجه به نیروی دریایی ایالات متحده ،

پس از چند هفته حدس و گمان است که این رویداد ممکن است لغو شود با توجه به COVID-19 نیروی دریایی در 28 آوریل اعلام کرد که این امر می تواند میزبانی این رویداد از اوت. 17-31—کمتر از نصف زمان معمول است.

RIMPAC (یا حاشیه اقیانوس آرام ورزش) اجرا شده است هر سال از سال 1971.

“RIMPAC طراحی شده است برای پرورش و حفظ روابط مهم برای حصول اطمینان از ایمنی دریا خطوط و امنیت در حمایت از یک باز و آزاد اقیانوس هند و آرام منطقه گفت:” نیروی دریایی در بیانیه ای. “ورزش طول می کشد که در آبهای اطراف جزایر هاوایی یک آموزش منحصر به فرد پلت فرم طراحی شده به منظور افزایش همکاری و استراتژیک دریایی مشارکت. در سال 2018, 26 سازمان ملل شرکت کردند و در اطراف هاوایی است.”

چین disinvited از آن 2018 تمرینات و بعید است را شامل می شود در سال جاری نهایی رول تماس بگیرید.

“در این زمان به چالش کشیدن آن است مهم تر از همیشه است که ما نیروهای دریایی با هم کار کنند برای محافظت از خطوط حمل و نقل حیاتی و اطمینان از آزادی ناوبری از طریق آبهای بین المللی گفت:” فرمانده نیروهای آمریکا در اقیانوس آرام ناوگان Adm. جان Aquilino. “و ما را به کار گیرند با خیال راحت با استفاده محتاطانه اقدامات کاهش.”

این تمرینات شامل رویدادهای اجتماعی در ساحل که در آن وجود خواهد داشت تنها یک “حداقل اثرات کارکنان در ساحل برای فرماندهی و کنترل تدارکات و پشتیبانی دیگر توابع.”

برخی دیگر از تمرینات نظامی مشترک لغو شده اند, با توجه به تاثیر COVID-19.

چنین مانور مشترک نیست فقط ژئوپولیتیک قفسه سینه-ضرب و شتم, اما یک عنصر کلیدی از قدرت نظامی با توجه به Sidharth Kaushal تحقیقات همکار در دریا قدرت در موسسه سلطنتی خدمات امارات.

“در یک زمان جنگ سناریو نیروهای عملیاتی هستند تقریبا بر روی خلبان اتوماتیک” Kaushal قبلا گفته بار عصر. “که ثابت drumbeat از تمرینات بسیار مهم است, به خصوص اگر شما هستند با متحدان است که همیشه با شما کار می کنند در تمام طول سال. [آن را] که آمادگی است که اجازه می دهد تا همه چیز را به حرکت مانند ساعت در زمان جنگ.”

در حالی که از دست رفته یک دور از تمرینات نمی تنزل اثر بسیار او می گوید: در دراز مدت اثر خواهد بود برجسته تر است.

ارتش آمریکا تاکید کرد در هفته های اخیر که آمادگی بالا باقی می ماند با وجود این CCP ویروس همه گیر.

Epoch Times Photo
یو اس اس نیمیتز CVN 68, هسته ای-صفحه هواپیمابر می رسد در یک پایگاه نیروی دریایی در کره جنوبی شهرستان بندر بوسان در جنوب شرقی سئول در فوریه. 28, 2008. (Kim Jae-Hwan/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

نیروی دریایی ایالات متحده بوده است تطبیق با چالش های همه گیر درس گرفتن از وقوع روی عرشه ناو یو اس اس تئودور روزولت که در حال حاضر reembarking ملوانان پس از طرد شدن بیش از یک ماه است.

پنتاگون این است که اولویت مطمئن شوید خدمه ویروس رایگان زمانی که آنها سر در استقرار که به معنی تمرکز تست و قرنطینه در زمان پنجره فقط قبل از استقرار.

حامل USS Nimitz مجموعه بادبان برای آموزش در آوریل 27—اما تنها پس از 27 روز دوره قرنطینه و آزمایش تمام خدمه.

دنبال سیمون در توییتر: @SPVeazey

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de