بزرگ, فلوریدا, حزب عید پاک شکسته توسط پلیس در میان CCP ویروس اقامت در خانه سفارش

یک حزب بزرگ در فلوریدا بود پراکنده توسط افسران پلیس در عید پاک, اما هیچ دستگیری ساخته شد.

فلوریدا مانند بسیاری از ایالت های امریکا است تحت اقامت در خانه سفارش دهید. ساکنان شده اند دستور داد به خانه را ترک نمی کند به جز ضروری سفر و فعالیت های در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

“یک گردهمایی اجتماعی در یک فضای عمومی است و نه یک فعالیت ضروری. محلی حوزه های قضایی باید اطمینان حاصل شود که گروه از مردم بیشتر از ده مجاز به جمع در هر فضای عمومی” رژیم صهیونیستی. ران DeSantis سفارش متحده است.

یک حزب در پنساکولا روز یکشنبه به نظر می رسد که شامل بیش از 150 نفر با توجه به فیلم گرفته شده و منتشر شده در رسانه های اجتماعی.

این ویدئوها نشان داد صدها نفر از مردم با تجمع در Attucks دادگاه یک مجتمع آپارتمانی در غرب مرکز شهر Pensacola. افسران پلیس با ماسک وارد شدند و شروع به صحبت با شرکت کنندگان باعث آنها را به تدریج پراکنده.

آن را در زمان دو ساعت به شکستن تجمع افسر مایک چوب Pensacola سخنگوی اداره پلیس گفت: عصر فردا در ایمیل. هیچ دستگیری ساخته شده بودند و یا تقدیر نامه صادر شده “از آنجا که آن را مورد نیاز است که در آن زمان” او گفت:.

“افسران ما در زمان این فرصت را به توصیه مردم از زمان خطرات ناشی از جمع آوری در گروه های بزرگ,” او اضافه شده است.

برگزار کننده توصیف آن به عنوان یک عید پاک cookout برای کودکان در جامعه است.

Epoch Times Photo
داوطلبان تحویل صعود ناهار و غذا جعبه به مردم نیازمند در میامی فلوریدا در آوریل 11, 2020. (Chandan Khanna/خبرگزاری گتی ایماژ)

“چرا ما رفتن به ترس آمده در خارج از زمانی که ما حتی نمی دانیم که آنچه ما دنبال آن هستید؟” Wilbert McNeal یکی از سازمان دهندگان گفت: محلی پخش. “تاج COVID-19—این است که در آینده این راه است.”

اجتماعی فاصله که اشاره به طیف وسیعی از اقدامات از جمله اقامت حداقل شش فوت از مردم شما زندگی نمی کنند و با داشتن اجتماعات بزرگ در حال اجرا در سراسر کشور در تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس.

فلوریدا جراح عمومی اسکات Rivkees به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه که شهروندان باید در حفظ و اجتماعی فاصله تا واکسن در دسترس است. کارشناسان بهداشت می گویند که به احتمال زیاد تا سال آینده.

“تا زمانی که ما یک واکسن است که در حالی که این است که برای رفتن به جدید ما عادی است و ما نیاز به انطباق و محافظت از خودمان” Rivkees ادعا کرد. “ما در حال رفتن به تمرین این اقدامات است که همه ما محافظت می شود.”

دیگر کارشناسان توصیه می شود شل شدن دقیق مستندات و اجازه دادن به کسب و کار و بازگشایی مدارس به زودی در حالی که برخی از دستورالعمل در محل از جمله مشاوره و یا نیاز به مردم را به پوشیدن ماسک هنگامی که در داخل اماکن عمومی.

در حالی که یک واکسن است که هنوز دور یک محدوده موجود و یا تجربی مواد مخدر در حال آزمایش در برابر COVID-19 از جمله هیدروکسی کلروکین, Kevzara و favipiravir.

فلوریدا اقامت در خانه سفارش رفت به اثر در تاریخ 1 آوریل برای دولت 21 میلیون نفر. دولت تا به حال 21,637 موارد تایید شده که از صبح روز سه شنبه 25 مرگ و میر ناشی از COVID-19.

جدید بیماری ناشی از CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de