لیکرز’ LeBron مشتاق به بازگشت به بسکتبال

MISSING THE COURT. LeBron James is eager to play, but does not want to jeopardize the health of players and fans. Photo from Twitter/@NBA

از دست رفته دادگاه. LeBron James مشتاق است به بازی اما نمی خواهم به خطر اندازد سلامت بازیکنان و طرفداران است. عکس از توییتر/@NBA

لس آنجلس, ایالات متحده آمریکا – لس آنجلس لیکرز ستاره LeBron James گفت: پنج شنبه, مارس 18 او مشتاق برای NBA فصل به رزومه تا زمانی که سلامت بازیکنان و خانواده خود را نمی خواهد در معرض خطر در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

جیمز صحبت در “WRTS: پس از حزب” برنامه در وقفه های چند رسانه ای پلت گفت که او امیدوار NBA فصل رزومه هر چه زودتر به جای بعد.

“قطعا نمی دادن تا در این فصل گفت:” جیمز که لیکرز led کنفرانس غرب که NBA معلق بازی در تاریخ 11 مارس پس از یوتا جاز مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت برای coronavirus.

ویروس آورده ورزش جهانی برای متوقف مجازی اما به عنوان مستندات با هدف جلوگیری از گسترش آن را آغاز کرده اند به سهولت ورزشی شروع به دوباره پدیدار شود.

آلمان بوندسلیگا شد اولین بالای فوتبال اروپا لیگ به سر پس از دو ماه وقفه در آخر هفته.

در شمال امریکا محبوب NASCAR سهام ماشین سری از سر گرفت و بدون تماشاگر در روز یکشنبه و گلف گیر پا در آب با یک ساخته شده برای تلویزیون در مراسم خیریه شامل Rory McIlroy و داستین جانسون.

NBA همراه با لیگ اصلی بیس بال لیگ ملی هاکی و لیگ برتر فوتبال هنوز در حال تدوین برنامه ای برای بازگشت در حالی که NFL تلاش می کند به ماندن در دوره برای یک برنامه باز کردن فصل در ماه سپتامبر.

“نه تنها خودم و هم تیمی های لیکرز سازمان ما می خواهیم به بازی” جیمز گفت. “بسیاری از بازیکنان است که من شخصا می دانم که می خواهید به بازی. و بدیهی است که ما هرگز نمی خواهم به خطر اندازد سلامت هر یک از بازیکنان ما و یا هر یک از بازیکنان در خانواده و غیره و غیره.

“این یک بیماری همه گیر است که ما هیچ ایده – ما نمی توانیم کنترل آن” جیمز گفت. “ما در حال رفتن به گوش دادن به مردم شده است که پس از این همه گیر زیر اعداد زیر را داده.”

لیکرز خود دوم-بهترین رکورد را در لیگ پشت سر کنفرانس شرق رهبران میلواکی دیگران بودند و در حال حاضر مطمئن باشید از یک نقطه در پلی آف – که با توجه به شروع در ماه آوریل است.

در میان ابهامات اطراف NBA بازگشت این است که آیا تمام بازی های باقی مانده از فصل به طور منظم برگزار خواهد شد و اینکه آیا تیم را در خانه خود عرصه و یا در سایت بهتر است که اجازه می دهد تا لیگ برای محدود کردن دسترسی به دلایل ایمنی.

کمیسر NBA آدم نقره گفت: بازیکنان در هفته گذشته که او انتظار می رود لیگ به مطالعه شیوع و تست تحولات دو تا 4 هفته قبل از تصمیم گیری در مورد از سرگیری رقابت است.

جیمز گفت: او نمی رغبت این ایده را از بازی بدون طرفداران در حضور, اما او گفت: او فقط می خواهد به پشت در دادگاه.

“شما می دانید من می خواهم به عقب بر گردیم به بازی” جیمز گفت. “من عشق را به بازی بازی بسکتبال. من می دانم که چگونه الهام بخش بازی بسکتبال است. من می دانم که چگونه الهام بخش ورزش خود را.

“به عنوان به زودی به عنوان ممکن است زمانی که ما می توانیم به عقب وجود دارد خارج وجود دارد, ما می خواهم عشق را به بازی بسکتبال به طرفداران ما.” – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de