فاقد پشتیبانی از فلسطینیان درخواست کشش برای U. N. رای در برابر تهمت طرح

'REGRETTABLE DECISION.' A Palestinian boy sits on a chair with a national flag as Israeli authorities demolish a school site in the village of Yatta on July 11 2018. File Photo by Hazem Bader/AFP

‘تاسف تصمیم گیری است.’ یک پسر فلسطینی نشسته بر روی یک صندلی با یک پرچم ملی به عنوان مقامات اسرائیل تخریب سایت مدرسه در روستای Yatta در جولای 11 سال 2018 است. فایل عکس Hazem Bader/AFP

سازمان ملل متحد, ایالات متحده آمریکا – فلسطینی ها رها شده اند درخواست خود را برای رای گیری در شورای امنیت سازمان ملل روز شنبه, مارس 11 که آنها امیدوار بود رد طرح صلح رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که دولت قرار داده و فشار سنگین منتقدان دیپلمات گفت.

معرفی شده توسط اندونزی و تونس به وضوح در معرض خطر داشتن 9 از 15 رای به نفع آن حداقل مورد نیاز برای تصویب ارائه شده است وجود دارد هیچ حق وتو توسط یک عضو دائمی این دیپلمات به خبرگزاری فرانسه گفت.

یک دیپلمات صحبت خواست نامش فاش نشود گفت که ایالات متحده قرار داده است “بسیار فشار قوی” در کشورهای دیگر در شورای امنیت از جمله تهدیدات اقتصادی قصاص.

با وجود شکست رئیس جمهور فلسطین محمود عباس پیش خواهد رفت سه شنبه و آدرس شورای امنیت در مورد تهمت ژانویه 28 طرح که هموار راه را برای اسرائیل الحاق زیادی از کرانه اما همچنین اجازه می دهد تا برای یک غیرنظامی فلسطینی ،

“رایزنی ها هنوز هم در حال انجام” صائب صائب عریقات گفت: از پیشنهاد قطعنامه.

سفیر اسرائیل در سازمان ملل دنی Danon خواست عباس به لغو سفر خود متهم او را از خانه در گذشته و دعوت از او برای تمرکز بر روی آینده است.

ایالات متحده خواهد بود که برخی به آن ورزش وتو به هر قطعنامه ای که انتقاد به طرح خود را.

اما دیپلمات گفت: این دور از خاص است که فلسطینی ها می تواند جلو تکرار دسامبر 2017 رای است که در آن تمام 14 دیگر اعضای شورای امنیت را محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن به رسمیت شناختن اسرائیل بیت المقدس به عنوان پایتخت.

گرم در مذاکرات قطعنامه

ایالات متحده پیشنهاد کرده است یک سری از اصلاحات به پیش نویس قطعنامه ای است که می تواند آمد تا برای رای گیری در جلسه حضور داشتند توسط عباس.

در طرح دیده می شود توسط AFP ایالات متحده را به طور قابل توجهی تغییر متن به حذف ارجاع به خطوط قبل از سال 1967 شش روز جنگ که در آن اسرائیل اسیر غرب بانک به عنوان پایه و اساس صلح است.

این امر همچنین برش بیانیه ای که شهرک های یهودی نشین ساخته شده در کرانه باختری از سال 1967 غیر قانونی و موقعیت های گرفته شده توسط تقریبا در هر کشوری به جز آمریکا و اسرائیل است.

ایالات متحده نیز به دنبال از بین بردن زبان است که برابر شرق اورشلیم با کرانه.

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح خواستار به رسمیت شناختن رقابت مقدس شهرستان که اسرائیل میخواهد سرمایه در حالی که ایجاد یک فلسطینی سرمایه در حومه آن است.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه “حرکت از سطح بین المللی تایید ضوابط و پارامترهای” آمریکا می خواهد این قطعنامه به دولت است که شورای امنیت “استقبال بحث در این پیشنهاد برای پیشبرد صلح.”

دیپلمات های بازیگران شک در این که آیا یک رای می تواند حتی در تاریخ بعد با توجه به تفاوت گسترده ای در موقعیت.

بخش های زیر سطحی

رهبری فلسطینی ها می برد با حمایت اتحادیه عرب سازمان همکاری اسلامی و اخیرا اتحادیه آفریقا که باید همه را رد کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن طرح است.

اما فردی کشورهای موقعیت های پیچیده تر هستند. در میان فشار برای سازمان ملل متحد قطعنامه تونس ناگهان خود کناره ملل, بالا بردن حدس و گمان است که در جهان عرب وزارت امور خارجه آمده بود تحت فشار واشنگتن است.

پس از ظاهر شدن پنج شنبه, فوریه 6 در سازمان ملل متحد, Jared کوشنر تهمت پسر در قانون و مشاور است که رهبری خود را در خاورمیانه و فشار وجود دارد گفت: “یک تن از ترک” در مخالفت با این طرح است.

وی با اشاره به اختلافات در داخل اتحادیه اروپا که موفق به صدور یک بیانیه مشترک به انتقاد از این طرح در میان مخالفان از یک تعداد انگشت شماری از کشورها مانند مجارستان به رهبری جناح راست پوپولیستی ویکتور اوربان.

از 4 اعضای اتحادیه اروپا است که برگزاری کرسی در شورای امنیت دو نفر از آنها – آلمان و استونی – نگاه آماده برای پرهیز از یک رای در انتقاد از ما, طرح دیپلمات گفت.

دو تن از اعضای دیگر در فرانسه و بلژیک. پنجمین عضو اتحادیه اروپا بود که در شورای امنیت بریتانیا چپ بلوک در پایان ماه گذشته.

اسرائیل و ایالات متحده نیز خوش برنده شدن حداقل خاموش حمایت از کشورهای عربی به طور سنتی حمایت از فلسطینی ها با خلیج متحده با اسرائیل در خصومت به ایران.

سفرای, بحرین, عمان, امارات متحده عربی با حضور مغلوب ساختن پیشی جستن رونمایی از این طرح در کنار بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل که بعد از آن برگزار می شود دستیابی به موفقیت نشست با سودان بالا به طور کلی.

نتانیاهو را مورد ستایش قرار داد شده مغلوب ساختن پیشی جستن طرح که بر اساس آن اسرائیل را حفظ حاکمیت تا به اردن در مرز حتی در صورت وجود یک دولت فلسطینی. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im