عدم موثر دنده محافظ می تواند ‘فاجعه بار’ می گوید پرستار

یک پرستار با نگرانی در انتظار او COVID-19 نتایج آزمون. این تقریبا یک هفته پس از او مورد آزمایش قرار گرفت و صبر دشوار است — او نمی تواند کار او دختر است و همچنین برگزاری نمایشگاه علائم و او 80 ساله پدر و مادر با او زندگی می کنند.

پرستار, مشخص شده به عنوان “آنا” درخواست برای استفاده از یک نام مستعار به خاطر او نیست مجاز به صحبت با رسانه ها.

آنا با این نسخهها کار در یک بیمارستان در شمال سیاتل بود و در معرض یک همکار مراقبت های بهداشتی کارگر که پس از آزمایش مثبت برای COVID-19.

“من می ترسم که این تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) که در حال ارائه به کارگران بیمارستان, من فکر نمی کنم آن را یک ابزار موثر برای جلوگیری از انتقال” آنا گفت: عصر فردا در 20 مارس روز او مورد آزمایش قرار گرفت. “بنابراین من فکر می کنم وجود دارد رفتن به بسیار زیادی از کارکنان بیمارستان از بیمار شدن به عنوان یک نتیجه از آن است.”

او گفت: مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در ابتدا توصیه می شود مراقبت های بهداشتی کارگران به استفاده از یک بالاتر درجه ماسک محافظ شناخته شده به عنوان N95 ماسک.

“اما که در دسترس نیست,” او گفت:. “بنابراین در حال حاضر سی دی با صدور بیانیه ای که در صورت عدم وجود آن ماسک به طور منظم فولاد ماسک با حفاظت از چشم است و یک جایگزین قابل قبول.”

آنا شک و تردید است که علم پشت این ادعا است که به طور منظم ماسک ها یک جایگزین قابل قبول. او معتقد است که این به دلیل وجود یک منبع محدودی از N95 ماسک.

“در اینجا من قیاس: من احساس می کنم ما در حال ایستاده در مقابل جوخه آتش نگه داشتن جعبه های مقوایی با استفاده از جعبه های مقوایی به عنوان سپر. این خیلی وحشتناک,” او گفت:.

CDC می گوید در آن وب سایت است که اگر N95 ماسک در دسترس نیست, جراحی, ماسک استفاده می شود و “به عنوان آخرین چاره” ماسک که نه تایید شده و یا حتی ماسک های خانگی می تواند مورد استفاده قرار گیرد. “با این حال احتیاط باید اعمال شود که با توجه به این گزینه” CDC متحده است.

رئیس سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) گفت: در تاریخ 22 مارس که ضروری و مورد نیاز منابع در حال حاضر در حال حمل به بیمارستان از ملی ذخایر.

ماسک محافظ در میان “صدها نفر از هزاران نفر از میلیون ها نفر از چیزهایی که ما در حال حمل و نقل از ذخایر,” FEMA مدیر پیتر Gaynor گفت: ABC “این هفته است.”

“ما آماده هستیم به صفر در ذخایر برای دیدار با تقاضا” Gaynor گفت: با اذعان به کمبود تست کیت و تجهیزات حفاظتی در بسیاری از مناطق در سراسر کشور.

عدم تست و سرعت نتایج

ترکیبات این موضوع بیشتر هستند و به طور کلی عدم تست و آزمون نتایج در نظر گرفتن حداقل پنج روز به آنا گفت. این بیمارستان که در آن او کار می کند تنها آزمایش بیمارانی که بیمار به اندازه کافی برای در بیمارستان بستری شود.

“وجود دارد هیچ تست آنچه در حال وقوع برای بیمارانی که در آینده با تب و سرفه و تنگی نفس—هیچ کدام,” او گفت:.

“و حتی کسانی که [در بیمارستان بستری] بیماران اگر وجود دارد می تواند به لحاظ نظری قابل قبول توضیح دیگری برای بیماری آنها هنوز هم نمی توان تست شده یا نه.”

زمان آن طول می کشد برای آزمون نتایج به بازگشت به معنی مراقبت های بهداشتی کارگران در حال سوختن از طریق منابع خود را از PPE بیشتر به سرعت به عنوان آنها نیاز به آن را می پوشند که با توجه به پتانسیل COVID-19 موارد و همچنین برای بیماران مبتلا به انواع دیگر عفونی شرایط.

“کاملا چند [آزمون] در حال بازگشت منفی است. اما به مدت پنج روز ما نیاز به رفتن را از طریق ما بسیار محدود تامین تجهیزات برای افرادی که نمی باید آن را,” او گفت:.

“من فکر می کنم این وخیم عدم تست و وخیم کمبود تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی می تواند از خط خارج ما. من فقط احساس می کنم مثل آن دو چیز است که در حال رفتن به فاجعه بار برای ما است.”

او نگران بیمارستان آماده نیست. آن را فقط به خرید بیشتر هواکش آنا گفت: اما او را احساس نمی کند به عنوان یک حفاظت مراقبت از سلامت کارگر.

“که فقط یک مشکل با بیمارستان من که کل کشور,” او گفت:.

اصلی کانون

با توجه به مارس 25 شماره در واشنگتن وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, وب سایت 2,469 مردم باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و 123 نفر کشته شده اند. بیشتر 31,712 مردم یا 92 درصد تست شده اند منفی برای COVID-19.

یک خوشه از 35 مرگ و میر مرتبط با یک خانه سالمندان در شهر سیاتل از آن ساخته شده اولیه کانون شیوع این بیماری در ایالات متحده است.

بوئینگ—بزرگترین خصوصی کارفرما در دولت به حالت تعلیق تولید در واشنگتن امکانات در مارس 23 با توجه به همه گیر.

ساعت بعد واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee صادر “در خانه ماندن” منظور است که انتظار می رود به مدت حداقل دو هفته. اعلام می بندد اما کسب و کار ضروری, ممنوعیت گردهمایی های اجتماعی و می پرسد ساکنان خانه بمانند. افرادی که سرمایه گذاری در خارج برای تفریح اهداف یا ضروری خرید باید حداقل شش فوت از یکدیگر سفارش متحده است.

Inslee را نمی بازگشت یک درخواست برای به روز رسانی در تعدادی از ماسک و آزمایشات ممکن است آن را دریافت برای بیمارستان ها در دولت است.

نیاز به را انتخاب کنید

گذشته از حرفه ای نگرانی های آنا در مورد او نگران 80 ساله پدر و مادر که در خانه زندگی می کنند با او. افراد مسن و کسانی که با شرایط اساسی شده اند یافت می شود بیشتر مستعد ابتلا به COVID-19.

“من سعی کنید به پوشیدن ماسک زمانی که من در خانه در اطراف آنها” او گفت:. “اما مادر من فوق العاده کم شنوا و اگر من با پوشیدن یک ماسک او نمی تواند بشنود و تمام. بنابراین من باید به ماسک خود حتی شنیدن من. آن را فوق العاده خسته کننده باشد.”

او همچنین طاقت فرسا او زمان پرداخت کردن خود در قرنطینه در حالی که او منتظر نتایج تست که او می گوید می تواند یک زمان چرخش ساعت.

“من قرار داده و در این وحشتناک, وحشتناک اتصال داشتن به را انتخاب کنید,” او گفت:. “آیا من می توانم استطاعت به زمان کار می کند ؟ چرا که اگر هفته آینده من در معرض آن چیزی که واقعی است و من باید برای یک ماه و من فقط سوخته از طریق زمان پرداخت کردن برای آلرژی دارید ؟

“در ذهن من آن پایین می آید به این عدم تست که باعث می شود آن را غیر ممکن است برای تصمیم گیری آگاهانه.”

توسط مطبوعات زمان آنا تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دریافت نتایج آزمون. او است که هنوز هم در محل کار. اما او آماده است برای پرش به عقب به عنوان به زودی به عنوان او را پاک. “این فقط شروع” او پیش بینی کرد تا آنجا که بدترین اپیدمی هدف قرار دادن بیمارستان ها در ایالات متحده است.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و نادرست مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

دنبال شارلوت در توییتر: @charlottecuthbo

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im