کار وزارت مجموعه اتاق کنترل برای رسیدگی به شکایت کارگران مهاجر

دهلی نو: کار این وزارت روز سه شنبه گفت: این مجموعه تا 20 اتاق کنترل در تابه-هند اساس به آدرس دستمزد مربوط به نارضایتی و برای کاهش مشکلات کارگران مهاجر در میان مستند دوره شامل Covid-19 بحران است.

نخست وزیر اعلام کرده است گسترش در سراسر کشور مستند تا آوریل 3 با مشروط آرامش از 20 آوریل در برخی از مناطق بر اساس ارزیابی از وضعیت.

کارگران به خصوص کارگران مهاجر هستند و بدترین میان با توجه به این مستند به عنوان یک تعداد زیادی از آنها یا مواجه پرداخت قطع و یا از دست دادن شغل.

با توجه به بین المللی کار سازمان ارزیابی 40 کرور کارگران بخش غیر رسمی در هند می تواند تحت فشار قرار دادند عمیق تر به فقر با توجه به این مستند.

“وزارت کار و اشتغال راه اندازی 20 اتاق کنترل در دفتر رئیس کار کمیساریای (CLC) (C) در پان هند اساس با توجه به مسائل بوجود آمده در زمینه Covid-19” این در بیانیه ای گفت.

این اتاق کنترل راه اندازی شده اند به آدرس دستمزد مربوط به نارضایتی از کارگران شاغل در مرکز حوزه وزارت افزود که این امر نیز به کاهش مشکلات کارگران مهاجر از طریق هماهنگی با دولت های مختلف دولت است.

این مراکز تماس را می توان توسط کارگران از طریق شماره تلفن واتساپ و ایمیل.

کنترل اتاق هستند که مدیریت کار ماموران اجرای دستیار کار کمیسیون های منطقه ای کار کمیسیون و معاون کار کمیسیون از مناطق مربوطه.

عملکرد تمام 20 تماس مراکز در حال نظارت و تحت نظارت رئیس کار کمیساریای (C) از سر سه ماهه به صورت روزانه در این وزارتخانه گفت.

همه نگران افسران/مقامات توصیه شده است به اتخاذ یک رویکرد انسانی به کمک آزرده کارگران به حداکثر حد ممکن و اطمینان از تحویل به موقع کمک به آنهایی که نیازمند آن اضافه شده است.

پیش از این وزارت کار نیز صادر مشاوره به کارفرمایان برای دست برداشتن از هر نو سنگر سازی و یا کاهش دستمزد در طول مستند دوره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im