لا کلانتر بررسی ادعا می کنند که نمایندگان مشترک کوبه برایانت تصادف عکس

لس آنجلس کلانتر در حال بررسی است و گزارش می دهد که نمایندگان خود را به بیرون درز گرافیک عکس از تصادف که به کشته سابق NBA ستاره کوبه برایانت دختر و هفت نفر دیگر.

Los Angeles County Sheriff معاون ماریا Lucero گفته آسوشیتد پرس روز جمعه که “مهم است که به در نگاه کرد.”

و دیگر سخنگوی هیل گفت:: “این موضوع است که نگاه به وجود نظرات بیشتر.”

روشن نیست که تا چه حد این عکس منتشر شد و چه کسی مسئول گزارش لس آنجلس تایمز که به شکست داستان. یک کلانتر منبع مقاله گفت که یکی از تصاویر گفته می شود در این گوشی از یک مقام رسمی در یک نامناسب محیط و همان منبع گفت: به اشتراک گذاری عکس ها از قربانیان باقی مانده است و سایت سقوط یک موضوع بحث بین اولین پاسخ دهندگان.

Patti Giggans سر کلانتر غیر نظامی نظارت کمیسیون گفت: کاغذ جمعه که ادعا رفتار است “به طور کامل غیر حرفه ای” و “بسیار تاسف.”

“امیدوارم ما را بشنود بیشتر چه می گذرد و چگونه آنها متوجه,” او گفت:. “در این مرحله ما باید به اعتماد که کلانتر در حال رفتن برای رسیدن به انتهای آن است.”

Kobe Bryant and Gianna
کوبه برایانت و دخترش Gianna تماشای نیمه اول یک گپ کالج بسکتبال بازی بین کانکتیکات و هوستون در ستررس Conn., در تاریخ 2 مارس 2019. (جسیکا هیل/عکس از آسوشیتدپرس)

برایانت هلیکوپتر سقوط کرد یک تپه در کالاباساس کالیفرنیا در طول فقیر شرایط آب و هوایی. تصادف کشته برایانت و 13-year-old daughter Gianna و هفت نفر دیگر از جمله کریستینا Mauser; Payton و سارا چستر; Keri و الهام Altobelli; و خلبان Ara Zobayan.

برایانت همسر ونسا ثبت عمدی طرح دعوی در دادگاه علیه این شرکت است که عمل هلیکوپتر.

“متهم جزیره بیان هلیکوپتر’ نقض آن وظیفه و سهل انگاری ناشی از صدمات و خسارات شکایت از اینجا و شاکیان مرحوم کوبه برایانت کشته شد به عنوان یک نتیجه مستقیم از غفلت و انجام Zobayan که متهم جزیره بیان هلیکوپتر است vicariously مسئول در تمام جهات” او طرح دعوی در دادگاه گفت: KTLA گزارش شده است.

برایانت برای درخواست خسارت تنبیهی اگر چه این مقدار دقیق نیست افشا در کت و شلوار. جزیره بیان نشده صادر شده در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه و جزیره اکسپرس کاهش یافته است به نظر دادخواهی زمانی که در تماس با رویترز گزارش داد.

فوریه. 24 شکایت ثبت شده در Los Angeles County Superior Court در برابر جزیره بیان هلیکوپتر و جزیره بیان برگزاری Corp. متهم خلبان عدم “استفاده از مراقبت معمولی در خلبانی هواپیمای موضوع.”

کوبه و جی جی برایانت هر دو افتخار طی یک مراسم یادبود در مرکز استیپلز در لس آنجلس در فوریه. 23.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im