لا دستور شهردار و کارکنان و مشتریان ضروری در کسب و کار به سایش پوشش صورت

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti در 7 آوریل اعلام کرد یک کارگر حفاظت از نظم نیاز به همه کارکنان ضروری در کسب و کار به پوشیدن غیر پزشکی درجه پوشش صورت در حالی که در محل کار و در میان CCP (دیروز) ویروس همه گیر.

به منظور آغاز خواهد شد در روز جمعه در نیمه شب و ممکن است تمدید شود قبل از آوریل 1.

آن نیاز به تمام کارکنان و مشتریان ضروری در کسب و کار در این شهر به پوشیدن غیر پزشکی درجه پارچه پوشش صورت برای کمک به جلوگیری از گسترش CCP با جلوگیری از انتقال قطرات تنفسی که حاوی ویروس است.

ضروری کسب و کار عبارتند از: فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها هتل ها و رستوران ها و فروشگاه های سخت افزاری ، laundromats به عنوان به خوبی به عنوان تاکسی و سوار-به اشتراک گذاری رانندگان در میان دیگران. کسب و کار نیز مجاز به انکار ورود و یا خدمات به مشتریان که نمی پوشیدن پوشش صورت خود را بیش از بینی و دهان با توجه به سفارش.

کارفرمایان از کسانی که در هر یک از خدمات ذکر شده در بالا باید از ارائه این کارکنان در هزینه های خود را با غیر پزشکی درجه چهره پوشانده اند. آنها همچنین باید اطمینان حاصل شود کارکنان دسترسی به, پاک, بهداشتی دستشویی که مجهز با همه لازم است محصولات پاک کننده و یا مطابق با عوامل و اجازه می دهد آنها را به شستن دست های خود را هر 30 دقیقه. کارفرمایان نیز باید اطمینان اجتماعی فاصله شش فوت شده بین مشتریان و بازدید کنندگان و کارکنان در هر کجا که ممکن است.

علاوه بر این Garcetti تشویق همه ضروری کسب و کار خرده فروشی به نصب پلکسی گلاس موانع بین مشتریان و صندوقداران به آنها را از هم جدا اما اشاره کرد که هنوز وجود ندارد کافی ست در دسترس برای هر کسب و کار است.

کسانی که موفق به تطابق با سفارش جدید می تواند جریمه یا زندان زمان. Garcetti خواسته اداره پلیس لس آنجلس و دادستان شهرستان به اجرای سفارش.

لس آنجلس در حال حاضر امن تر در خانه سفارش در محل آن صادر شد مارس 19, الزامی است که هر جا که امکان پذیر است, ساکنان شهر باید خود را منزوی در خوابگاه خود را مگر اینکه به شرکت در فعالیت های ضروری. آن را نیز ممنوع کرد از هر تعداد و ممنوع تمام سفر با پای دوچرخه روروک مخصوص بچه ها موتور سیکلت و خودرو و یا حمل و نقل عمومی.

در روز سه شنبه Garcetti توصیه می شود هر کس در این شهرستان به سایش پوشش صورت خود را بیش از بینی و دهان هر زمان که آنها در خارج از خانه های خود را برای کالاهای اساسی و خدمات با وجود آن که هنوز یک نیاز.

“هر Angeleno خواهد شد به اشتراک گذاری این مسئولیت با کارفرمایان: برای نگه داشتن کارگران و همه چیز امن است که چرا ما نیاز به مشتریان به سایش پوشش صورت برای ورود به آن کسب و کار من ذکر” Garcetti گفت: در حالی که اعلام سفارش جدید در روز سه شنبه. “اگر شما در حال خرید برای مواد غذایی چیدن یک نسخه و یا بازدید از هر کسب و کار ضروری است و اگر شما در حال پوشش صورت خود را با صبح روز جمعه ضروری کسب و کار می تواند امتناع از خدمات شما.”

وی افزود: “پس, پوشش, تا, صرفه جویی در زندگی است.”

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) همچنین حمایت برای غیر پرسنل پزشکی برای پوشیدن غیر پزشکی درجه پوشش صورت در تنظیمات عمومی که در آن دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ مانند فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها به خصوص در مناطق قابل توجهی مبتنی بر جامعه انتقال است.

آن اشاره کرد که کسانی که با پوشیدن غیر پزشکی درجه پوشش صورت باید به طور مرتب آنها را بشویید بسته به تعداد دفعات استفاده و همچنین شستن دست های خود را به طور مستقیم پس از از بین بردن آنها.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de