قرقیزستان اعلام کرد اضطراری ملی بیش از coronavirus

PANDEMIC. An employee wearing protective gear sprays disinfectant inside a trolleybus - as part of preventive measures against the COVID-19 coronavirus - in Bishkek on March 19, 2020. Photo by Vyacheslav Oseledko/AFP

بیماری همه گیر. یک کارمند پوشیدن دنده محافظ اسپری ضد عفونی کننده داخل یک اتوبوس برقی – به عنوان بخشی از اقدامات پیشگیرانه در برابر COVID-19 coronavirus – در بیشکک در 19 مارس سال 2020 است. عکس توسط ویاچسلاو Oseledko/AFP

بیشکک, قرقیزستان – قرقیزستان روز شنبه, مارس 21 اعلام وضعیت اضطراری بیش از شیوع کروناویروس با اقدامات از جمله محدودیت های مسافرتی و فروشگاه تعطیلی بعد از آسیایی مرکزی کشور گزارش 14 مورد.

اورژانس اقدامات تاثیر گذار یکشنبه, مارس 22 و برای آخرین بار یک ماه در شوروی سابق وزارت امور خارجه قرقیزستان نخست وزیر Mukhammetkalyi Abylgaziev گفت.

کوهستانی کشور از 6 میلیون نفر در روز شنبه شاهد آن شمارش افزایش دو مورد.

نخست وزیر منطقه ای مقامات مسئول حصول اطمینان از تامین کالاهای اساسی و دارو است.

“مردم نباید برخورد کمبود مواد غذایی و دارو در هر نقطه,” او گفت:.

اقدامات اضطراری پیشنهاد شده توسط شورای امنیت ملی تمرکز در پایتخت, شهر جنوبی اوش و مناطق که در آن موارد تایید شده است, او گفت:.

دفتر شهردار در بیشکک گفت که از روز شنبه این بود که بسته شدن غیر ضروری فروشگاه به جز فروشگاه های مواد غذایی, مواد غذایی, بازار و داروخانه ها.

آن را نیز اعلام کرد توقف خصوصي مینی بوس در حال اجرا در شهر راه می روم تنها یک پایه از خدمات trolleybuses.

“ما از شما به ماندن در خانه و جلوگیری از استفاده از حمل و نقل عمومی” تالار شهر در بیانیه ای گفت: درخواست مردم برای پوشیدن ماسک صورت و به حضور در مراسم عروسی و مجالس ترحیم یا بیدار.

از کشورهای آسیای مرکزی که قبلا بخشی از اتحاد جماهیر شوروی سابق نفت خیز قزاقستان تایید کرده ترین COVID-19 نفر در 53 و آن را اعلام وضعیت اضطراری در دوشنبه 17 مارس است. آن دو اصلی شهرستانها رفت و مستند در پنج شنبه, مارس 19.

ازبکستان دومین شماره از موارد تایید شده در 37 و در این هفته به طور کامل مرزهای خود را بسته.

دو کشور به لحاظ سیاسی منزوی ترکمنستان و فقیر تاجیکستان اعلام کرده اند هیچ مورد. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de