Kyrgios می گوید موری ‘شما بهتر از جوکوویچ’

STILL NICK. The ever controversial Nick Kyrgios chats with former world No. 1 Andy Murray amid the lockdown. Photo by Minas Panagiotakis/Getty Images/AFP

هنوز نیک. همیشه بحث برانگیز Nick Kyrgios چت با سابق جهان شماره 1 اندی موری در میان مستند. عکس میناس Panagiotakis/گتی ایماژ/AFP

LONDON, United Kingdom – Nick Kyrgios گفت: اندی موری در روز شنبه, مه 16, انگلیسی, ستاره تنیس بهتر از شماره 1 جهانی نواک جوکوویچ ادعا Serb “dodges” خدمت خود را در حالی که Scot “است که در آن مانند یک نور است.”

خود برآورد Kyrgios شده و 6 لیوان شراب زمانی که او وارد شده از کانبرا خانه برای یک Instagram چت زنده با موری آغاز شده است که پس از نیمه شب برای استرالیا.

“من دانش و علاقه در شراب قرمز رفته فوق العاده بالا در این قرنطینه” گفت: Kyrgios شناخته شده برای خود را پژمرده نظرات در مورد پیشرو بازیکنان تنیس, حتی اگر غیر قابل انکار با استعداد جهان شماره 40 هرگز فراتر از یک چهارم از مسابقات قهرمانی بزرگ.

موری با این حال به نظر می رسد یکی از رقبای چند Kyrgios جهات با Scot داشتن شکست جوکوویچ در سال 2012 US Open 2013 ویمبلدون نهایی.

جوکوویچ با این حال آگهی خود را سر به سر ضبط 25-11 و برنده 17 گرند اسلم عنوان تک به موری 3.

که متوقف نمی Kyrgios گفتن موری: “من فکر می کنم شما باید یکی از بهترین مشاغل تا کنون. من فکر می کنم شما بهتر از جوکوویچ.

“جوکوویچ در حال بازی هاکی روی من خدمت می کنند و شما سیلی آن را برای یک برنده است. او در تلاش بود برای گول زدن آن شما در آن مانند یک نور است.”

موری در پاسخ گفت: “نتایج نشان می دهد در غیر این صورت.”

Kyrgios متحمل شده است rocky رابطه با جوکوویچ پس از توصیف صرب را پس از بازی جام عشق’ جشن به عنوان “cringeworthy”.

جوکوویچ گفت که استرالیا تا به حال یک “بیمار وسواس مایل به دوست”.

در یکی از این کمتر عجیب و غریب از جمعه گفتگو Kyrgios خواسته موری که شده است, کنار لگن و اخیرا ران آسیب های که ممکن است او را پشت در دادگاه پس از شیوع کروناویروس.

موری که خود را جشن گرفتند 33rd تولد در روز جمعه گفت: “من احساس می کنم خیلی خوب من خوب بود قبل از مصدومیت در جام دیویس. من فکر می کنم زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت من فکر می کنم من خوب خواهد بود.”

Kyrgios پیشنهاد این جفت ارز باید بازی دونفره با هم باعث معوج موری به پاسخ: “تنها در صورتی به شما قول می دهم به رفتار شما گفتید که رفتن به.” – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de