PEORIA, Ariz. — از نظر محل باشگاه وانجمن, املاک و مستغلات, Kyle Seager در حال حاضر ساکن یک محل منحصر به فرد.

پایان دور پر به شکل اتاق می آید به یک نقطه که در آن یک فرد صندلی به شکل یک تخم مرغ در نیمه قطع نشسته به دیوار پشت یک نیمکت نشسته رو به قالبهای این سایت متعلق به دریانوردان بازیکنان با عمده ترین لیگ تصدی. آن را به دور از متراکم نیمکتها در وسط محل باشگاه وانجمن مسیر در حال فرسوده به دوش و حمام و ورودی که در آن رسانه ها و غیر بیس بال کارکنان جمع آوری در صبح است.

این یک semiprivate واحه در محل باشگاه وانجمن هرج و مرج است.

کانو رابینسون کنترل در نظر گرفته شده از منطقه جدید باشگاه وانجمن باز در اولین سال پس از امضای $240 میلیون قرارداد. Nelson Cruz در زمان اقامت دو قالبهای زمانی که او را امضا کرد و یک سال بعد. این دو حکومت منطقه برای آینده چهار بهار آموزش حتی اجازه می دهد مودی ژان سگورا به ساکن در خود را کمی fiefdom. در بهار گذشته با کانو معامله به متس و کروز امضا به دوقلوها, فلیکس هرناندز نقل مکان کرد و به نقطه خالی برای نهایی خود را بهار در پئوریا.

جاست که نقطه در حال حاضر متعلق به Seager — طولانی ترین-دریانوردان شاغل بازیکن در این فهرست هستند.

او می تواند تنها با تکان دادن سر خود را در ناباوری در مفهوم.

“من همیشه به حال فلیکس,” او گفت:. “من همیشه به حال که چوب زیر بغل. من این سوال. آن بود که همیشه, ‘شما یکی از طولانی ترین,’ اما در حال حاضر با فلیکس رفته که به من لطمه می زند کمی. آن را قطعا عجیب و غریب است. فروتنی آن است. من افتخار می کنم که تا اینجا در مورد 9½ سال است. طول عمر از وضعیت چیزی است که من را نمی خواستم.”

تبلیغات

Seager انتخاب شد در دور سوم از سال 2009 پیش نویس از کارولینای شمالی است. او دریانوردان اولین ژوئیه 7, 2011. او در زمان بیش از عنوان سوم baseman در سال 2012 باقی مانده است وجود دارد پس از امضای هفت سال 100 میلیون دلار تمدید قرارداد اجرا می شود که از طریق فصل آینده است. او همچنین 1,261 بازی در یک دریانوردان ،

او شده است بخشی از 100-از دست دادن تیم و فراموش شدنی متوسط, از تیم های. او بخشی از تیم های متعدد که سقوط achingly کوتاه از postseason و در حال حاضر او بخشی از یک طرح بازسازی بازی با بچه ها که حداقل پنج یا شش سال جوان تر از او.

“آره کاملا متفاوت است.” “آن متفاوت بود سال گذشته است. شما باید به آغوش تغییر دهید. ما را در درک جنبه های کسب و کار آن است. اگر چیزی کار نمی کند, شما باید برای ایجاد تغییرات و انجام چیزی که برای دریانوردان.”

او نمی غبطه خوردن مدیر کل جری Dipoto یا مالکیت برای تصمیم گیری. عمل گرایی همراه با فصل و سن.

“شما می خواهید به در یک وضعیت که در آن شما در حال رقابت را به نفع خود و برای postseason و تلاش برای پیروزی در مسابقات قهرمانی,” او گفت:. “این است که هدف نهایی برای همه. اما زمانی که ما در حال انجام است که ما را نمی برگشتی. ما آمد تا کمی کوتاه است. واقعیت موجود این است که ما نمی چه قرار بود ما را به انجام وجود دارد. بنابراین شما می توانید درک بازسازی است. اگر آن کار نمی کند, شما ساخت از زمین. شما سعی می کنید به پیش نویس شما تجارت ، که طبیعت وحش.”

آه بله “تجارت بچه ها.”

او دیده می شود بسیاری از هم تیمی های معامله دور یکی پس از دیگری. و در یک زمان وجود دارد این offseason که او فکر کرد که ممکن است بعد از تاسیس بازیکن منتقل شده برای حقوق و دستمزد امداد و/یا چشم انداز بازگشت.

تبلیغات

با توجه به بازار سوم به پایان رسید و این افزایش قیمت درخواست جاش دونالدسون در آن زمان تعداد انگشت شماری از تیم های تماس دریانوردان در مورد تجارت ممکن است سناریو برای Seager.

Seager است که نمی توان با استفاده از رسانه های اجتماعی شنیده و شایعات از طریق همسرش جولی که نگه زبانه ها.

“این شگفت انگیز است که هر زمان هر چیزی اتفاق می افتد با Mariners او می داند که قبل از من انجام,” او گفت:. “من قطعا دیدم نام من و من شنیده شایعات. شما در اطراف به اندازه کافی بلند شما نوع درک کسب و کار جانبی آن است. و این واقعیت موجود است. تا آنجا که ما می تواند سرمایه گذاری در یک شهر یا در یک محل شما فقط یک قطعه از این پازل است و شما باید تمام آن را برای آنچه در آن ارزش است.”

او می داند که او بخشی از این بازسازی است و او هنوز هم می تواند معامله شد.

“در همه انصاف من می میرم معامله پنج دقیقه پیش و جولی هنوز هم می دانم قبل از من انجام,” او گفت:. “این قطعی امکان. این چیزی است که اگر آن اتفاق می افتد شما در مقابله با آن و شما را بیشتر از آن. در نهایت آنها را مجبور به انجام چیزی که برای دریانوردان و بزرگتر از هر یک نفر دوره است.”

اما شناخته شده مانعی برای معاملات بالقوه است که این بند در قرارداد خود را که تبدیل به یک باشگاه گزینه حداقل 15 میلیون دلار به 20 میلیون دلار بر اساس عملکرد به یک بازیکن گزینه اگر او معامله به تیم دیگری. بیس بال عوامل و مدیران باید برچسب آن را “سم قرص.” سیاتل را مجبور به خوردن مقدار زیادی از این گزینه سال را به یک معامله. برای Seager, این یک بیت از کنترل خود را برای تمدید قرارداد به خاطر او ندارد هیچ-تجارت بند.

“که کاملا دلیل,” او گفت:. “همیشه وجود دارد چیزهایی که بچه ها سعی کنید در جایی که شما را کمی از کنترل در زندگی خود را. آن را هنوز هم می تواند رخ دهد در هر زمان. من اصلا هیچ تجارت و بند. شما می خواهید به کمی می گویند و یا به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید تا زمانی که زمان می آید که شاید شما یک تماس تلفنی و یا چیزی. من هر گونه تماس های تلفنی این زمستان.”

به جای Seager متمرکز بر روی اضافه کردن برخی از عضلات خود را دوباره و کمرنگ کردن قاب از فصل گذشته در حالی که باقی مانده در سیاتل. او مشغول به کار در آموزش های ورزشی موسسه در Bellevue.

“من قادر به اجرای یک کمی بیشتر که در آن سال قبل از تمیز کردن همه چیز را از من اساسا و خلاص شدن از همه آشغال که من جمع شده بود,” او گفت:. “در این سال من قادر به در واقع نوع بالابر کمی بیشتر و بازگشت به ورزشگاه که من دوست داشتم کمی بیشتر است.

بیشتر بخوانید ورزشی داستان

پس از یک آسیب در بهار آموزش نیاز به انجام عمل جراحی و از خط خارج ابتدای فصل گذشته Seager بسته, قوی, ارسال .260/.339/.524 اسلش خط با 13 دونفره, 17 homers و 45 RBI در 68 بازی.

“این نا امید کننده بود چرا که شما در یک مقدار زیادی از کار و پس از آن مجبور به نشستن به صورت دو به علاوه ماه و یا هر آنچه در آن بود,” او گفت:. “نیمه دوم به خصوص واقعا دلگرم کننده است. بدن من احساس بهتر در طول فصل. من به عنوان سفت و تنگ و درد و درد که من تا به حال در سال گذشته است. من فکر می کنم یکی از چیزهایی که من می خواستم برای نگه داشتن با تشریح شد من می خواستم به عقب بر گردیم و قوی تر است.”

اگر او حمل است که به این فصل طولانی ترین شاغل مارینر ممکن است یکی با این همه ستاره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im