Illustration by Ernest Fiestan

تصویر توسط ارنست Fiestan

یادداشت سردبیر: کوروناویروس همه گیر و پس از آن مستندات شده است که اتفاق می افتد در فیلیپین و در سراسر جهان هستند و شرایط دشوار برای همه. آن است که به خصوص مالیات برای کودکان و بزرگسالان جوان که سوال ساده اغلب بدون جواب باقی می ماند – و نه به خاطر هیچ کس می خواهد به آنها پاسخ دهد اما بیشتر به خاطر مردم در اطراف آنها را نمی تواند.

برای این سری ما همکاری با AHA! مرکز آموزش های بعد از مدرسه برنامه است که پس از تغییر به صورت تمام وقت آموزش از راه دور در پی این بیماری همه گیر. ما به اشتراک گذاشتن داستان از دانش آموزان خود را در مورد چگونه آنها بوده است و مقابله با نگرانی و عدم اطمینان بیش رمان coronavirus. ما ترجمه شده و حساب خود را به زبان انگلیسی.

مانیل فیلیپین – ملا po noong مستند ناسا بهای lang po ako, nagbabasa ng کتاب araw-araw, nagdra-نقشه کشی در nagsusulat. Noong nagkaroon na po ng AHA Eskuwela Pamilya, naging abala صندوق آکو kase marami po akong فعالیت های kahit sa رسول lang po.

Illustration by Ernest Fiestan

تصویر توسط ارنست Fiestan

Malaking tulong po ito sa akin kase marami po akong natututunan. Na-تمرین صندوق آکو sa نوشتن در خواندن در nakakasagot din صندوق آکو sa mga tanong tungkol sa po COVID-19. Minsan po nalulungkot صندوق آکو kase hindi na صندوق آکو nakakalabas ng بهای کایا kadalasan po nagti-Infinite na lang po ako. Minsan کسما کو پو سی Kuya ko در سی Mama ko sa pagti-Infinite para maging مزایا po.

لگی din ko akong nagdadasal na سانا po mawala na ang ویروس در gumaling na po ang mga nagkakasakit ng COVID-19. Gumagawa din صندوق آکو ng mga کارت para sa po ating mga frontliners para sa kanilang pagsasakripisyo در dahil, din, po ‘ان sa AHA.

سلامت po ng marami sa AHA. خدا برکت po.

Illustration by Ernest Fiestan

تصویر توسط ارنست Fiestan

من شده است با ماندن در خانه پس از این مستند آغاز شده است. من خواندن کتاب در قرعه کشی و یا نوشتن روزمره است. پس از AHA Eskwelang Pamilya آغاز شده و من مشغول شد چون من تا به حال بسیاری از فعالیت های به انجام حتی اگر آن را فقط از طریق Facebook messenger.

این یک کمک بزرگ به من چون من یادگیری زیادی است. من تمرین نوشتن و خواندن و من قادر به پاسخ به سوالات در مورد COVID-19. گاهی اوقات من غمگین هستم چرا که من نمی توانم از خانه بیرون برود بنابراین من فقط با استفاده از Infinite. گاهی مادر یا kuya می پیوندد من در استفاده از Infinite بنابراین هر کس یک زمان خوب است.

من همیشه دعا می کنم که این ویروس از بین می رود و کسانی که بیمار هستند بهتر است به زودی. من کارت برای ما frontliners برای تشکر از آنها را برای فداکاری با تشکر از AHA.

من بسیار سپاسگزار برای AHA. خدا برکت دهد. – Rappler.com

Jamilah کلر Jumuad از مکتی سیتی یک درجه 1 دانش آموز از AHA! مرکز آموزش مجازی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de