[Kwentong COVID] مشکلات بزرگتر از نمرات من

Illustration by Alyssa Arizabal

تصویر توسط الهام Arizabal

یادداشت سردبیر: کوروناویروس همه گیر و پس از آن مستندات شده است که اتفاق می افتد در فیلیپین و در سراسر جهان هستند و شرایط دشوار برای همه. آن است که به خصوص مالیات برای کودکان و بزرگسالان جوان که سوال ساده اغلب بدون جواب باقی می ماند – و نه به خاطر هیچ کس می خواهد به آنها پاسخ دهد اما بیشتر به خاطر مردم در اطراف آنها را نمی تواند.

برای این سری ما همکاری با AHA! مرکز آموزش های بعد از مدرسه برنامه است که پس از تغییر به صورت تمام وقت آموزش از راه دور در پی این بیماری همه گیر. ما به اشتراک گذاشتن داستان از دانش آموزان خود را در مورد چگونه آنها بوده است و مقابله با نگرانی و عدم اطمینان بیش رمان coronavirus. ما ترجمه شده و حساب خود را به زبان انگلیسی.

مانیل فیلیپین – Bilang بتا هندی کو پو naintindihan ang ibig sabihin ng مستند noong اونا. هندی کو پو علم کونگ ano mangyayari. Nung sinabi lang sa akin ng mama ko na bawal na daw akong lumabas dahil ممکن است kumakalat na ویروس saka lang آکو نق نقو-alala.

هندی pa کامی tapos ng سال تحصیلی. Paano na ang پروژه ko na hindi naipasa? ممکن است دوره ای تست pa کامی در آزمون ممکن din sa AHA مرکز آموزش مجازی. نق نقو-aalala آکو sa نمرات ko. اواخر na نق نقو غرق در سا utak ko na ممکن است mas ملاله pa پلنگ problema.

Illustration by Alyssa Arizabal

تصویر توسط الهام Arizabal

Wala na پلا kaming kakainin sa mga susunod na araw. هندی na پلا علم nila mama در پاپا کونگ paano کامی mabubuhay. پرو sabi, ni, مادر, huwag daw کامی mawalan ng pag آسا. ممکن آوا ang Diyos در hindi کامی pababayaan.

در tama nga si مامان hanggang ngayon maayos pa rin کامی. ممکن است mga tumutulong naman daw sa امین. Isa na ang AHA خانواده sa mga خوب سامری na handang tumulong. Sa maliit na paraan ko, tumutulong din ako. هندی آکو lumalabas ng بهای. Tumutulong آکو sa paglilinis ng بهای.

Kahit nami-miss ko na ang labas, lalo na ang mga kaibigan ko خوب lang. Magkita din naman کامی sa pasukan. خدا خوب است در همه زمان ها. Laging ممکن است pag-asa کی عیسی.

Illustration by Alyssa Arizabal

تصویر توسط الهام Arizabal

در ابتدا من را درک نمی کنند آنچه را که مستند به معنای. من بعد از همه یک بچه. من نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد. اما وقتی که مادرم به من گفت که من نمی توانستم به دلیل وجود یک ویروس رفتن در اطراف من شروع به نگران باشید.

سال تحصیلی هنوز تمام نشده. آنچه در مورد پروژه من است که من هنوز به ارائه? ما یک دوره تست و آزمون در قلب مرکز آموزش مجازی. من نگران نمرات من. من در زمان در حالی که غرق در آن وجود دارد بسیار بزرگتر از مشکلات پیش رو است.

ما نمی باید به اندازه کافی به غذا خوردن در روزهای بعد. مامان و پاپا نمی دانم که چگونه آنها می خواهم زندگی را. اما مادر گفت: ما نباید امید را از دست بدهند. او گفت: خدا رحم کرده و نمی خواهد ترک ما.

مامان حق داشت چون تا به حال, ما در حال انجام هست. افرادی وجود دارند که به ما کمک کند. AHA خانواده یکی از خوب سامریان که مایل به کمک. در خود من کمی راه من کمک بیش از حد. من به کمک در تمیز کردن خانه.

حتی اگر من از دست رفتن بیرون و من و دوستان آن را ok. خواهیم دید که هر یک از دیگر زمانی که مدرسه بازگشته است. خدا خوب است در همه زمان ها. با عیسی مسیح همه چیز ممکن است. – Rappler.com

Yliah Celiz از مکتی سیتی یک درجه 5 دانشجو از AHA مرکز آموزش مجازی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de