Kudlow: COVID-19 بسته محرک در حال حاضر به ارزش 2 تریلیون دلار

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow روز شنبه گفت که به اندازه COVID-19 اقتصادی امداد بسته دارای عقاید به حدود 10 درصد از تولیدات ناخالص کشور را یا 2 تریلیون دلار, با توجه به گزارش های متعدد.

“بسته است در آینده در حدود 10 درصد از تولید ناخالص داخلی” Kudlow به خبرنگاران گفت: در 21 مارس با توجه به توییت توسط بلومبرگ خبرنگار لورا Litvan که اشاره کرد که زمانی که همکار بلومبرگ خبرنگار جک Fitzpatrick خواسته Kudlow برای تایید اینکه آیا بسته خواهد در آمده و بیش از 2 تریلیون دلار مدیر شورای اقتصاد ملی پاسخ مثبت است.

با توجه به تپه Kudlow نام آن را “بسیار بزرگ بسته است.”

در کاپیتول هیل, نمایندگان مجلس و مقامات دولت زحمت کشیده در اواخر شب جمعه بیش از چشم ظاهر و مبالغ قابل توجه فدرال مداخلات فراتر حتی 2008-09 کمک مالی بانک و محرک.

“همه در حال کار بسیار سخت” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: خروج یک بسته-درب جلسه و رفتن به یکی دیگر.

Treasury Secretary Steven Mnuchin
وزیر خزانه داری استیون Mnuchin صحبت می کند در یک نشست خبری با کروناویروس نیروی کار به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در کاخ سفید در واشنگتن در 17 مارس سال 2020 است. (اوان Vucci/عکس از آسوشیتدپرس)

در حالی که کلید مذاکره کنندگان گفت: آنها از پیشرفت های ساخته شده در طول daylong مذاکرات آنها موفق به ضربه در پایان روز مهلت به اعتصاب یک معامله است. مذاکرات شکست حدود 10:30 p. m. روز جمعه.

Mnuchin راه اندازی مذاکرات با استفاده از مک کانل را در ایران ارائه با رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر و سناتور از هر دو طرف.

“ملت ما نیاز عمده گام بعدی و ما باید آن را سریع” مک کانل گفت: قبلا در این روز به یک اتاق خالی. یاد متحده آمریکا کنگره است بسته به بازدید کنندگان است.

مک کانل گفت: بسته محرک اقتصادی را شامل مستقیم کمک مالی برای آمریکایی برای کمک به کسب و کارهای کوچک و کارمندان خود مراحل را برای ایجاد ثبات در اقتصاد و حمایت جدید برای حرفه ای بهداشت و درمان و بیماران نهفته CCP ویروس.

بار عصر اشاره به رمان coronavirus که نشات گرفته از ووهان چین و باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را (CCP) coverup و سوء مدیریت از شیوع سوخت گسترش آن در سراسر چین و در سراسر جهان است.

Epoch Times Photo
رهبر اکثریت سنا سناتور. میچ مک کانل (R-Ky.) صحبت می کند به رسانه ها پس از سنا رای به تبرئه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دو مقاله از استیضاح در کنگره آمریکا در واشنگتن در فوریه. در 5 سال 2020 است. (شارلوت Cuthbertson/The Epoch Times)

“ما آماده هستند تا به عنوان به زودی به عنوان توافق با همکاران ما در سراسر راهرو می توان به” مک کانل گفت: در آمریکا هستند. “سنا در حال رفتن در هر نقطه تا زمانی که ما اقدام است.”

کلید تخته از بسته های مستقیم پرداخت تا 1200 $برای افراد و $2,400 برای, ارتباط جنسی, زیر معینی درآمد آستانه همراه با 500 دلار برای هر کودک در خانواده کمیته مالی سنا در بیانیه ای گفت:.

حداکثر پرداخت خواهد بود برای کسانی که به افراد با درآمد بیش از $75,000 و 150.000 دلار برای یک زن و شوهر را گفت. بالاتر از آن سطح پرداخت خواهد شد کاهش می یابد و کاملا مرحله به مرحله در $99,000 برای یک فرد و $198,000 برای زوج است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس قوه مقننه دستیار اریک Ueland به خبرنگاران گفت که او انتظار می رود تلاش برای پیش نویس بسته کمک خواهد سرعت در روز شنبه با هدف بودن برای نهایی کردن پیش نویس که توسط, بعد از ظهر.

“ما قصد داریم به همکاری با جمهوری خواهان و دموکرات ها به عنوان آنها پیش نویس این قانون فردا در حالی که ما همچنان به کار بر روی به پایان رساندن و بسته شدن این معامله به این دلیل که مردم آمریکا انتظار یک قطعنامه در اینجا به عنوان بازار” Ueland گفت: با توجه به RollCall. “و ما به آن است.”

مقدماتی سنا رای تنظیم شده برای روز یکشنبه. مک کانل گفت: هدف این است که گذشت در روز دوشنبه.

به گزارش خبرنگار جنیفر Shutt, Ueland گفت: “رهبر گذاشته است یک برنامه از قانون به پیش نویس امروز و امیدوارم تبدیل به او امروز, بنابراین ما در حال کار در برابر آن بسیار تنگ ساعت و بسیار تهاجمی ساعت.”

آسوشیتد پرس و رویترز کمک به این گزارش.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im