حیدرآباد: آن و مدیریت شهری وزیر K. T. راما رائو است که منجر به یک ضدحمله در اتحادیه وزیر دارایی Nirmala Sitharaman برای او اظهارات و تخصیص به Telangana در اخیر اتحادیه بودجه و گفت که مردم از Telangana داده اند بیش از دو برابر به مرکز از آنچه در آن به دولت است.

به سال عاقلانه بودجه اختصاص داده شده توسط این مرکز به Telangana در contradistinction به وجوه جمع آوری شده توسط این مرکز از Telangana های TRS کار رئیس جمهور گفت که دولت داده است `2,72,926 (2.73 لاخ) کرور به مرکز هر چند مالیات در حالی که این مرکز داده بود تنها 1,12,854 (1.13 لاخ) کرور به دولت است. او با اشاره به این که تفاوت بود `1,60,072 (1.60 لاخ) کرور.

در یک صدای جیر جیر دولت وزیر گفت که این کشور نیاز به دانستن آنچه که Telangana می دهد به مرکز و چه آن را در بازگشت می شود. در یک صدای جیر جیر آقای رائو گفت: “Pained توسط مدارا در این بیانیه از FM در مجلس شورای اسلامی که در مرکز ‘داده’ TS بودجه. مردم از Telangana و ملت نیاز به دانستن آنچه که Telangana ‘می’ به دولت هند در قالب مالیات و چه ما در مقابل دریافت – امیدوارم که طنز را از دست داده است بر شما FM جی (sic)”.

تفاوت بین Telangana دولت و مرکز در سطح دولت و بین حاکم TRS و BJP احزاب در سطح سیاسی بیش از بودجه منتشر شده توسط این مرکز به دولت شده اند مداوم و ادامه داد: برای سال.

این TRS و Telangana استدلال شده است که این مرکز به Telangana در تاریخ همتراز با کشورهای دیگر طبق قانون اساسی وظایف و هیچ بودجه تا کنون اختصاص داده شده به دولت است.

BJP: مرکز بیشتر بودجه به TS
بی جی پی می گوید که این مرکز ارائه شده است بیشتر بودجه به Telangana که TRS-دولت منجر شد انحراف و سوء استفاده.

به سوال مطرح شده توسط کنگره MP Komatireddy Venkata ردی در به تازگی به این نتیجه رسیدند Lok سبها جلسه بیش از بودجه منتشر شد, به Telangana توسط مرکز اتحادیه وزیر دارایی Nirmala Sitharaman داده بود یک بیانیه نوشته شده است.

MP سابق و معاون رئیس Telangana برنامه ریزی B. Vinod Kumar بلافاصله مورد انتقاد این مرکز در این موضوع است.

این منجر به یک سراسیمگی از اتهامات و ضد اتهامات توسط TRS و BJP رهبران در مورد این مسئله با وزیر راما رائو در حال حاضر به پیوستن به نزاع در مقابله با اتحادیه وزیر دارایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im