19 Keralites کشته در تصادف جاده مربوط به یک دولت کرالا شرکت حمل و نقل جاده اتوبوس و یک کامیون.

این Palakakd منطقه جمع آوری شده است و دستور به هماهنگ کردن اقدامات امداد. مراحل نیز گرفته شده برای اطمینان حاصل شود لازم است کمک های پزشکی به مجروح شدن و به همراه باقی مانده فانی از قربانیان.

این KSRTC راه اندازی خط تلفن شماره 94950 99910 به ارائه جزئیات از مسافران اتوبوس.

کرالا رئیس پلیس Lokanath و توسعه behera خواسته است تا بستگان مسافران اتوبوس به تماس پلککد SP برای شناسایی اجساد و دریافت اطلاعات از آن بستری شده در بیمارستان. تعداد 9497996977, 9497990090, 9497962891. یک تیم از کرالا مقامات پلیس است کمپینگ در اوینشی. تامیل نادو DGP و کویمباتور شهرستان کمیسر پلیس وعده داده اند برای تکمیل پس از مرگ از قربانیان حادثه و دیگر تشریفات در اولین.

شش 108 آمبولانس فرستاده اند به Tirupur و اوینشی بیمارستان های منطقه را مجروح. منطقه دفاتر پزشکی باید مرتب چهار آمبولانس در پلککد و پنج آمبولانس در تریسور.

در میان 48 مسافر در ill-fated, اتوبوس, 42 از کرالا. وضعیت دو نفر مجروح گزارش شده است مهم است.

Ramachandra منون از Kodungalloor یک مسافر در هیئت مدیره گفت: Malayalam که روزانه کامیون که از جهت مخالف به طور ناگهانی تغییر خط و برخورد با اتوبوس.

“بسیاری از مسافران خواب بودند و اتوبوس در حال حرکت در سرعت بالا است. کامیون راننده ممکن است خواب کردن که باعث بدبختی. تمام صندلی های ردیف جلو به طور کامل آسیب دیده است. من در زیر مشاهده در یک بیمارستان در اوینشی,” او گفت:.

چند متوفی شناسایی شده اند که رحیم, Nivin کودک از تریسور, سونا, رو به آفتاب, راجش Jishmon Shaju, Rosley از پلککد, Gireesh (Ernakulam), Igni رافائل (Ollur, Thrissur), Kiran Kumar, Haneesh (تریسور), Sivakumar (اتپلم), راجش K. (پلککد) و Naseeb محمد (تریسور).

اتوبوس که رسید بنگلور در روز سه شنبه به تعویق افتاد بازگشت آن سفر با یک روز را به عنوان به اندازه کافی وجود ندارد تعداد مسافران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net