Kroger محدود است گوشت گاو و گوشت خوک خرید در برخی فروشگاه های

کاهش سرعت در پردازش گوشت گیاهان از CCP شیوع ویروس منجر به موجی از ترس و وحشت-خرید در سوپر مارکت ها و برخی از فروشگاه های مواد غذایی در حال حاضر اعمال محدودیت در گوشت خرید.

Kroger یک سوپر مارکت زنجیره ای گفت: آن را با اضافه کردن محدودیت در خرید گوشت های تازه و گوشت در برخی از فروشگاه ها. بزرگ دیگر فروشنده می گویند آنها انتظار دارند به خارج از بورس در انواع مختلف کاهش به زودی.

در هفته های اخیر بالا گوشت تامین کنندگان اعلام کرده اند به طور موقت تعطیل خود را به عنوان کارگران سقوط بیمار با CCP (چینی حزب کمونیست) است.virus.

ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران اتحادیه برآورد شده در مارس 28 که 20 بسته بندی گوشت می آمد و پردازش مواد غذایی کارگران فوت کرده اند تا کنون. این اتحادیه در هفته گذشته گفت: این تعطیلی منجر به 25 درصد کاهش در گوشت خوک کشتار ظرفیت و 10 درصد کاهش در گوشت گاو کشتار.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا اوایل این هفته برای وادار گیاهان گوشت به باز بماند در طول بحران.

Grocery store shelves in Kroger Co.'s Ralphs supermarket amid fears of the global growth of CCP virus cases, in L.A., Calif., U.S. on March 15, 2020.
فروشگاه مواد غذایی در قفسه ها دیده می شود در داخل Kroger Co.’s Ralphs سوپر مارکت نگرانی از رشد اقتصاد جهانی از CCP ویروس موارد در لس آنجلس, کالیفرنیا در 15 مارس سال 2020 است. (Patrick T. Fallon/فردا نیوز)

اضافه کردن به چالش گوشت فروش ها تا حدود 40 درصد در هفته های اخیر با توجه به اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط صنعت مواد غذایی گروه تجارت FMI. “تقاضا برای محصول همچنین باعث می شود آن را دشوار است به نگه داشتن قفسه های فروشگاه نگردند به عنوان آنها در قبل از همه گیر سطوح,” گفت: یک سخنگوی این گروه است.

فروشنده انتظار نیست کمبود گوشت, اما آنها می گویند که آنها در حال تنظیم به افزایش تقاضا و مشکلات تامین امنیت عرضه است.

“ما احساس خوبی در مورد توانایی ما برای حفظ یک طبقه بندی گسترده ای از گوشت و غذاهای دریایی برای مشتریان ما چون ما خرید پروتئین از متنوع شبکه ای از تامین کنندگان گفت:” یک Kroger نماینده. “وجود دارد مقدار زیادی از پروتئین در زنجیره تامین است. برخی از پردازنده های در حال تجربه چالش است.”

یک سخنگوی Wegman است گفت: “ما ممکن است هر محصول کاهش و یا انواع مختلف در دسترس برای چند هفته آینده” اما این شرکت پیش بینی نشده است و هر گونه کمبود.

A-store-worker-cleans-an-empty-display-for-eggs
فروشگاه کارگر پاک خالی نمایش برای تخم مرغ داخل Kroger Co.’s Ralphs سوپر مارکت نگرانی از رشد اقتصاد جهانی از CCP ویروس موارد در لس آنجلس, کالیفرنیا در 15 مارس سال 2020 است. (Patrick T. Fallon/رویترز/فایل عکس)

رکود نیز برخورد زنجیره ای کوچکتر.

در شهر نیویورک زنجیره ای مواد غذایی مورتون ویلیامز مالک Avi Kaner گفت: “اکثر شدید کمبود شده اند با بسته بندی کاهش سرد” از آنجا که مصرف کنندگان می خواهند قبل از بسته بندی اقلام در حال حاضر به جای گوشت از دلی ضد. “قیمت گوشت افزایش یافته و بیشتر به دنبال کمتر بنابراین با گوشت و مرغ است.”

chicken-and-meat-section-at-a-grocery-store
یک زن مغازه ها در گوشت و مرغ بخش در یک فروشگاه مواد غذایی در واشنگتن در مارس 28 سال 2020 است. (درو Angerer/گتی ایماژ)

در Karns مواد غذایی در پنسیلوانیا زنجیره ای قرار داده است محدودیت در گوشت و برخی از مرغ تازه.

“ما پیش بینی دوره ای از سهام و بالاتر قیمت در هفته های آینده گفت:” Andrea Karns یک نماینده از Karns مواد غذایی در پنسیلوانیا است.

در حالی که گوشت ممکن است سخت تر برای پیدا کردن Karns است که با استفاده از این کمبود به عنوان یک فرصت برای گسترش غذاهای دریایی, انتخاب, از جمله خرچنگ دریایی تازه از مین و خرچنگ مریلند.

سی ان ان سیم و Epoch Times کارکنان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de