کوزوو ارائه می دهد به سهولت تعرفه همسایه صربستان کالا

پریشتینا کوزوو (AP) — کوزوو را به عنوان نخست وزیر روز پنجشنبه گفت دولت او را تا حدی بلند 100% تعرفه بر صربی کالا در حسن نیت حرکت با هدف کمک به راه اندازی مجدد به حالت تعلیق مذاکرات با صربستان در عادی سازی روابط.

Albin Kurti گفت: اندازه گیری به اجرا در خواهد آمد از مارس 15 و تنها درخواست به مواد خام وارداتی از همسایه صربستان.

در تبادل Kurti خواسته صربستان به توقف تلاش برای به دست آوردن کشورهایی که به رسمیت شناخته اند کوزوو به عنوان یک کشور مستقل به لغو خود را شناخت. او نیز نامیده می شود در بلگراد به لغو محدودیت بر روی محصولات و خدمات از کوزوو.

کوزوو بود که قبلا بخشی از صربستان و برنده استقلال پس از یک سال 1999 ناتو برای بمباران به پایان رسید که خونین صرب سرکوب قیام مسلحانه توسط اعضای کوزوو قومی اکثریت آلبانیایی. صربستان حاضر به قبول کوزوو را در سال 2008 اعلام استقلال است.

Kurti گفت که اگر او می شود پاسخ مثبت از صربستان کوزوو را لغو 100% تعرفه برای همه صربی کالا از 1 آوریل.

“این اولین قدم ما این است که یک نشانه خوب خواهد شد و من انتظار دارم همان از بلگراد گفت:” در یک کنفرانس خبری.

100% تعرفه در صربستان و بوسنی کالا تحمیل شد در نوامبر 2018 برای مقابله با صربستان را مانع کوزوو تلاش برای پیوستن به سازمان های بین المللی. در آن زمان دولت در پریشتینا گفت: این امر تنها گیریم اگر بلگراد کوزوو به رسمیت شناخته شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>