FAREWELL. The loss of Kobe and Gianna Bryant 'feels wrong,' says Vanessa Bryant in an emotional message. Photo by Ethan Miller/Getty Images/AFP

وداع. از دست دادن کوبه و Gianna برایانت “احساس می کند اشتباه است’ می گوید: ونسا برایانت در یک عاطفی پیام. عکس اتان میلر/گتی ایماژ/AFP

مانیل فیلیپین – Kobe Bryant و 13-year-old daughter Gianna گذاشته شده است که به استراحت در لس آنجلس, مراسم تشییع جنازه, ما رسانه ها گزارش دادند چهار شنبه, مارس 11 (پنج شنبه, مارس 12 فیلیپین زمان).

در این مراسم برگزار شد و جمعه گذشته در اقیانوس آرام مشاهده سردخانه در Corona Del Mar دو هفته پس از آنها کشته در سقوط یک هلیکوپتر به همراه 7 نفر دیگر.

گزارش گفت: برایانت خانواده می خواستم یک “خصوصی خدمات به سوگواری خود را از دست دادن.”

یک مراسم یادبود برگزار خواهد شد در تاریخ 24 فوریه در مرکز استیپلز در لس آنجلس لیکرز که در آن کوبه ستاره دار برای 20 فصل است.

این 2-24 یادبود تاریخ دارای نماد به عنوان کوبه عینک شماره 24 نیوجرسی در حالی که Gianna sported شماره 2.

ونسا برایانت از اواخر NBA افسانه گفت: “مغز حاضر به قبول است که هر دو کوبه و جی جی رفته است.”

“من تمایلی به قرار دادن احساسات من به عبارت” ونسا نوشت: در یک Instagrom پست در روز دوشنبه.

“مغز من حاضر به قبول است که هر دو کوبه و جی جی رفته است. من نمی تواند روند هر دو در همان زمان. آن را مانند من در تلاش برای فرایند کوبه رفته اما بدن من حاضر به قبول من Gigi هرگز دوباره به من. آن را احساس می کند اشتباه است. چرا من باید قادر به از خواب بیدار یک روز دیگر هنگامی که کودک من دختر نیست که قادر به آن فرصت؟! من خیلی از جا در رفته. او تا به حال بسیار در زندگی به زندگی می کنند.”

ونسا گفت: آن را احساس می کند مانند یک “کابوس” اما می داند که او نیاز به قدرت برای مراقبت از او 3 دختر دیگر.

“سپس من می دانم من باید قوی می شود و در اینجا برای من 3 دختران,” او گفت:. “من دیوانه نیستم با کوبه و جی جی اما خدا را شکر من در اینجا با ناتالیا Bianka و کاپری. من می دانم آنچه من احساس طبیعی است. این بخشی از فرایند هایی. من فقط می خواستم برای به اشتراک گذاشتن در مورد وجود دارد هر کسی در خارج وجود دارد که تجربه از دست دادن بود. خدا کاش اینجا بودند و این کابوس خواهد بود. دعا برای همه قربانیان این تراژدی وحشتناک. لطفا ادامه به دعا برای همه است.”

بررسی

خرابه در صحنه سقوط هلیکوپتر در یک زمین ناهموار غرب لس آنجلس در تاریخ 26 ژانویه نشان داد که هیچ شواهدی از خرابی موتور یک گزارش مقدماتی از ملی ایمنی حمل و نقل (NTSB) گفت: جمعه گذشته است.

گزارش نهایی شناسایی علت سقوط انتظار می رود که حداقل یک سال برای تکمیل.

محققان از NTSB و نهادهای دیگر با توجه به آنچه نقش مه سنگین است که صبح روز یکشنبه ممکن است بازی کرده اند.

همچنین در تصادف کشته شد Gianna بسکتبال هم تیمی های الهام Altobelli و Payton چستر الهام پدر و مادر و جان کری Altobelli با کوتوله ها, سارا چستر مربی تیم بسکتبال کریستینا Mauser و خلبان Ara Zobayan.

آنها به عنوان یک girls’ مسابقات بسکتبال در کوبه را Mamba آکادمی ورزشی در حومه هزار اوکس داشتن رفتگان از جان وین در فرودگاه در اورنج کانتی.

مرگ را لرزاند NBA و ورزشی جهان و همچنین به عنوان طرفداران در سراسر جهان از یاد کوبه که موفق به کسب 5 NBA عناوین بازی برای همه از او 20 سال زندگی حرفه ای با لیکرز. – با یک گزارش از خبرگزاری فرانسه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im