کوبه برایانت پس از مرگ پذیرفته به سالن از شهرت

اواخر کوبه برایانت که در سقوط یک هلیکوپتر در ماه ژانویه شده است القاء به یادبود مشاهیر بسکتبال سالن از شهرت.

برایانت و همکار NBA نوابغ تیم دانکن و کوین گارنت با عنوان نه شخص و گروه روز شنبه اعلام کرد که امسال کلاس Hall of Famers.

“شگفت انگیز کلاس” دانکن گفت.

مربیان بسکتبال ادی ساتون رودی Tomjanovich کیم willie colon و باربارا استیونس به عنوان به خوبی به عنوان WNBA All-Star Tamika Catchings و فرانسوی بسکتبال اجرایی پاتریک Baumann شد دیگر سالن سيوند.

پنج بار قهرمان با لس آنجلس لیکرز برایانت تنها بازیکن NBA در تاریخ به دو عدد—شماره 8 و شماره 24—بازنشسته از طرف او توسط همان تیم است.

Epoch Times Photo
دو لس آنجلس لیکرز کشباف در لس آنجلس کالیفرنیا در 8 مارس سال 2020 است. کوبه برایانت تنها بازیکن در تاریخ NBA به دو عدد—شماره 8 و شماره 24—بازنشسته توسط همان تیم لیکرز. (کربی لی-ایالات متحده آمریکا امروز از طریق بی بی سی)

“ما آرزو می کنیم که او در اینجا با ما به جشن” ونسا برایانت Kobe همسر گفت: ESPN پخش از کلاس اعلام خواهد شد. “اما آن را قطعا اوج خود NBA و هر دستاورد است که او تا به حال به عنوان یک ورزشکار بود steppingstone به اینجا. بنابراین ما فوق العاده او افتخار میکنم.”

برایانت درگذشت حدود سه هفته قبل از مشاهير اعلام کرد او یک فینالیست.

Epoch Times Photo
کوبه برایانت تنظیم پیراهن خود را در بازی مقابل فینیکس سانز در شهر فینیکس, آریزونا, on Feb. 19, 2012. (کریستین پترسون/گتی ایماژ)

جان Doleva رئیس جمهور و مدیر عامل این سالن از شهرت نوشته شده توسط NBC عنوان کرد و گفت که این کلاس بود “بدون شک یکی از تاریخی ترین در تمام دوران.”

“در سال 2020 بسکتبال جامعه رنج می برد غیر قابل تصور از دست دادن آمار و ارقام یاد کمیسر دیوید استرن و کوبه برایانت به عنوان به خوبی به عنوان بازی خود را با توجه به COVID-19,” Doleva گفت. “ما همچنین با هم متحد مانند قبل از هرگز در قدردانی از این بازی و کسانی که آن را به نیروی متحد امروز است.”

خبری که باعث می شود آن را به سالن از شهرت است که به طور معمول نشان داد در سایت NCAA men’s basketball, نهایی, چهار, که در این سال شده اند آتلانتا اما کل NCAA مسابقات لغو شد با توجه به شیوع حزب کمونیست چین (CCP) ویروس معمولا به عنوان رمان coronavirus.

برایانت 41 هنگامی که او درگذشت Jan. 26 در سقوط یک هلیکوپتر که ادعا زندگی خود را 13 سال و هفت نفر دیگر.

او 18-زمان-ستاره پنج بار قهرمان NBA دو بار به ثمر رساند قهرمان و 2007-08 با ارزش ترین بازیکن.

لس آنجلس لیکرز عالی رتبه چهارم در تاریخ NBA در نقاط و او انتخاب شد به همه-دفاعی تیم 12 بار.

“بالاترین تبریک به شما دوست عزیز” لیکرز معاون رئیس جمهور از بسکتبال عملیات و مدیر کل راب Pelinka در بیانیه ای گفت, Sports Illustrated گزارش شده است.

“این یکی به خوبی سزاوار—برای همه کار سخت و عرق و رنج. در حال حاضر بخشی از شما را زنده در سالن با بقیه تمام وقت نوابغ که در آن خود را افسانه و روح خود ادامه خواهد داد به رشد برای همیشه” Pelinka گفت.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de