قوم و خویش از Covid بیمار خودکشی در کرالا

کوچی: با وجود تلاش های مقامات برای ایجاد آگاهی در بسیار مسری رمان coronavirus موارد طرد اجتماعی با توجه به اطلاعات گزارش شده از بسیاری از بخش های دولت است.

در یک حادثه ناگوار یک عضو خانواده از ویروس بازرسی شخص خودکشی کرد.

موارد وجود دارد جایی که حتی بستگان و اعضای خانواده بیمار-درمان Covid-19 مظنون و بیماران است.

صحبت کردن با رسانه ها افراد پس از بررسی روزانه, جلسه وزیر Pinarayi Vijayan گفت که چند موارد گزارش شده از دولت که بسیار ناراحت کننده است.

“با توجه به اطلاعات غلط و یا جهل تعداد کمی از مردم هنوز هم تحریم یا mistreating ویروس مشکوک و بهبود افراد. حادثه آمد به توجه است که در آن از یک فرد که از بهبود عفونت اجازه نمی دهد او را به خانه را وارد کنید. دولت های منطقه تا به حال برای پیدا کردن یک جایگزین برای او” گفت: وزیر.

با وجود مداخله موثر از مقامات پلیس جعلی اخبار در مورد Covid-19 در حال گردش از طریق سیستم عامل رسانه های اجتماعی است که مردم را ناراحت و منجر به چنین حوادث ناراحت کننده ارشد وزیر مشاهده شده است.

در ضمن وجود دارد گسترده شکایت علیه تبعیض نشان داده شده نسبت به پزشکان و پرستاران و کارکنان بهداشتی.

افراد مشغول به کار در بخش بهداشت و درمان روبرو هستند و اجتماعی تحریم در بسیاری از مکان ها و مواردی وجود دارد که در آن پرستاران و کارکنان پیراپزشکی شده اند سرنگون از خوابگاهها و پرداخت مهمان امکانات توسط صاحبان. چندین پرستاران در حال حاضر اقامت در بیمارستان که در آن کار می کنند و یا در امکانات مرتب توسط مقامات دولتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im