CHARLOTTESVILLE, Va. (AP) — Braxton کلید ساخته شده رایگان thow با 2:04 چپ در وقت اضافه و ویرجینیا برگزار شد خاموش نوتردام در یک تیراندازی شب برای هر دو تیم 50-49 در سه شنبه شب.

Mamdi Diakite به ثمر رساند و 20 امتیاز برای کاوالیرز (16-7, 8-5 کنفرانس ساحل اقیانوس اطلس) از جمله سبد 2:5.1 ثانیه به سمت چپ در مقررات است که مجبور به اضافه کاری. جی هاف اضافه شده هشت امتیاز و نه پرتاب ریباند.

Prentiss Hubb 12 به ثمر رساند و جان Mooney تا به حال 11 امتیاز و 14 ریباند برای مبارزه ایرلندی (15-9, 6-7) دیدم که خود را در چهار بازی برنده خط پایان. ایرلندی و یک شانس برای برنده شدن اما رکس Pflueger 3-اشاره گر از در مقابل نوتردام نیمکت در ثانیه های پایانی از دست رفته و کلید را شنود گذاشته و توپ رو دور.

ایرلندی به پایان رسید 20 61 از زمین (33%) و ویرجینیا بود 19-51 (37%).

در وقت اضافه Diakite آمار یک جفت از پرتاب آزاد به ویرجینیا سرب و Hubb سقوط دور آن را دوباره با 3:29 چپ. کلید پرتاب آزاد بود و تنها نقطه بقیه راه توپ تندرست در پس از او air-مچاله اولین تلاش.

ویرجینیا به حال ازمایش کرده پس از رفتن زود هنگام قبل از 10-0 اجرا به آنها 43-38 منجر شود. Diakite آغاز شده آن را با یک جفت رایگان می اندازد و قهر کردن گل هشت امتیاز در هدف قرار دادن یک جفت از 3-اشاره گر و یک نوزاد قلاب. یک سبد توسط Diakite از آن ساخته شده 45-40 با 6:48 چپ اما ایرلند به ثمر رساند بعد از هفت امتیاز تا ویرجینیا به پایان رسید نزدیک به چهار دقیقه بدون گل کشش در Diakite را مقید برگرد.

تبلیغات

نه تیم به ثمر رساند دوباره در قوانین و مقررات.

تصویر بزرگ

نوتردام: مبارزه ایرلندی برنده خط آمدن در آمد و در یک زمان خوب با قرار دادن آنها در موقعیت ادعا برای یک NCAA Tournament اسکله. آن هم در برابر تیم های که نیاز به ضرب و شتم در ویک فارست, Georgia Tech, پیتسبورگ و در جاده ها در Clemson همه زیر .500 در لیگ برتر بازی کند.

ویرجینیا: ویرجینیا رسیده است و 30 امتیاز در نیمه اول فقط یک بار در شش بازی با 30 در لوئیزویل در روز شنبه. ورود به نیمه دوم برابر ایرلندی کاوالیرز بود به ثمر رساند به عنوان بسیاری از 30 فقط سه بار در گذشته خود 11 نیمه

بعدی

ایرلندی قرار دادن تا سه بازی سفر جاده ای در شماره 7 در روز شنبه.

ویرجینیا نیز می رود در جاده بازی در کارولینای شمالی در روز شنبه.

___

برای اطلاعات بیشتر AP college basketball پوشش: https://apnews.com/Collegebasketball و http://twitter.com/AP_Top25

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su