کلید COVID-19 مدل باعث کاهش مرگ و میر بینی در به روز رسانی

یک COVID-19 مدل پیش بینی توسعه یافته توسط دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME) پیش بینی شده است به طور قابل توجهی پایین تر برآورد تعداد مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر برای اوایل ماه اوت با توجه به تاریخ 17 آوریل به روز رسانی.

به روز مرگ و مير طرح برای ایالات متحده توسط IHME است 60,308 مرگ و میر (با برآورد خطا در محدوده 34,063 به 140,381) توسط Aug. 4. مرگ و میر پیش بینی با توجه به مسن, مارس 13 مدل شد 68,841 (با برآورد طیف وسیعی از 30,188 به 175,965).

“ما شاهد کاهش تعداد به دلیل برخی از دولت های ایالتی و محلی و به همان اندازه مهم افراد در سراسر کشور را به شدت به محافظت از خانواده خود و همسایگان و دوستان و همکاران با کاهش تماس فیزیکی” گفت: IHME مدیر کریستوفر موری در بیانیه ای در روز جمعه.

آخرین پیش بینی با IHME همچنین نشان می دهد که مرگ و میر در کشور به علت CCP (دیروز) ویروس به احتمال زیاد به اوج خود رسید و در 15 آوریل با 2,481 مرگ و میر.

این IHME را پیش بینی بسیار پایین تر از رقم 2.2 میلیون پیش بینی شده توسط امپریال کالج لندن است. اعضای کاخ سفید Coronavirus نیروی کار توضیح داده شده در مارس 31 که مدل پیش بینی مرگ و میر برای موقعیت های که در آن هیچ تلاشی بود که ساخته شده برای کنترل این بیماری همه گیر.

در آن جلسه نیروی کار نیز با اشاره به مدل های دیگری که پیش بینی شده تنها 100.000 240,000 مرگ و میر با توجه به این که سخت اجتماعی فاصله اقدامات گرفته شد تا با توجه به رادیوی عمومی ملی.

آرامش اجتماعی فاصله

این IHME گفت: دولت جدید خود را توسط دولت ایالات متحده و تحلیل نشان می دهد که برخی از ایالت ها ممکن است قادر به استراحت جنبه های اجتماعی فاصله به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 4 اگر “قوی مهار استراتژی” در حال اجرا برای جلوگیری از موج دوم این بیماری همه گیر.

متحده که برچسب گذاشته شده توسط عنوان به دنبال مناسب برای باز کردن بر اساس داده های کنونی عبارتند از ورمونت, West Virginia, مونتانا و هاوایی. ایالات آیووا شمالی و داکوتای جنوبی, نبراسکا, یوتا, آرکانزاس و اوکلاهما باید صبر کنید تا زمانی که در اواخر ماه ژوئن یا اوایل ماه جولای.

این IHME گفت که اجتماعی فاصله می تواند با خیال راحت آرام اگر سیستم مراقبت های بهداشتی است که به طور گسترده ای قادر به پیاده سازی و حفظ کافی تست, تماس, ردیابی و جداسازی موارد تایید شده. اجتماعات بزرگ هستند و به احتمال زیاد به محدود شده است.

“در حال حاضر چالش–و همچنین به عنوان فرصت–برای متحده به شکل از چگونه برای بازگشایی اقتصاد ایالات متحده و اجازه می دهد مردم را به بازگشت به کار بدون به خطر انداختن که پیشرفت. آرامش اجتماعی فاصله بیش از حد به زودی حمل خطرات بزرگ از تجدید حیات از عفونت های جدید. هیچ کس می خواهد برای دیدن این چرخه معیوب تکرار” موری گفت.

او اضافه کرد که توجه ویژه ای باید پرداخت شود برای جلوگیری از سرگیری عفونت از ایالات آمریکا و کشورهای دیگر و هنگامی که IHME را پیش بینی ها نشان می دهد کاهش عفونت به یک برای یک میلیون نفر در سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند از تغییر اجتماعی فاصله استراتژی به استراتژی های جدید.

“هر ایالت متفاوت است” موری گفت. “هر دولت های مختلف نظام سلامت و قابلیت های متفاوت است. این هم یک تصمیم متناسب با تمام ” وضعیت است.”

دنبال ونوس در توییتر: @venusupadhayaya

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im