کرالا را در معرض خطر مورد یک شهروند ارشد و شوهر, بازیابی از Covid 19

کوچی: شکستن اسطوره است که افراد و کسانی که با دیگر عوارض پزشکی بودند به شدت آسیب پذیر به عفونت و تا به حال شانس بالاتری از مرگ و میر ناشی از کروناویروس یک سال 93 و 88 ساله, زن و شوهر بهبود در کرالا است. به طور کلی افراد بالای سن 60 گنجانده شده در گروه پرخطر برای coronavirus درمان است.

توماس در سن 93 و همسرش Mariamma سن 88 بومی از Ranni در Pathanamthitta منطقه آلوده به این ویروس از خود به ایتالیا بازگشت ، آنها بستری در Kottayam, دولت, داخلی, کالج در مارس 9 و با توجه به در معرض خطر درگیر ویژه تیم پزشکی تشکیل شد برای درمان این زن و شوهر. آنها نیز دیگر سن و عوارض ناشی از آن مانند دیابت و فشار خون بالا.

وضعیت زن و شوهر, بدتر چند بار در طول درمان. توماس مبتلا به درد قفسه سینه و حتی در طول روز اولیه از پذیرش و او داده شد دقت. او بعد از آن تا به حال حمله قلبی شد و قرار داده بر روی یک حمایت. اما این وضعیت بهبود یافته و سرفه و مشکلات تنفسی نیز کاسته.

پس از وجود بهبود در وضعیت آنها را زن و شوهر سواب نمونه ارسال شد برای ویروس, تست و آزمون نهایی نتیجه منفی شد. در حال حاضر این زن و شوهر تنها مبارزه با بیماری های مرتبط با سن.

این زن و شوهر به زودی از بیمارستان مرخص بر اساس ترخیص طبق پروتکل وزیر بهداشت گفت: K. K Shylaja. وزیر تبریک گفت کل تیم پزشکی در کالج پزشکی برای آوردن قدیمی زن و شوهر به زندگی است.

در ضمن یک پرستار بود که در تیم پزشکی قرارداد ویروس از زن و شوهر است و او تحت درمان است.

با این همه پنج عضو از ایتالیا-بازگشت خانواده را بهبود. به ایتالیا بازگشت مرد, همسرش, پسر و دو بستگان در حال حاضر از بیمارستان مرخص شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im