اولین coronavirus آلوده بیمار در کشور بستری در تریسور دولت کالج پزشکی در کرالا به بهبود است و او را نمونه و ارسال به آزمایشگاه آزمایش منفی است. این دانشجوی پزشکی از دانشگاه ووهان بستری در انزوا بخش از دولت کالج پزشکی تریسور مرخص خواهد شد پس از دریافت بعدی سواب نمونه نتایج. این دختر تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس کشنده در ژانویه 30.

بهداشت و مقامات تایید کرده اند که دختر است در مسیر بهبود است و او می تواند مرخص شود و پس از اخذ نمونه نهایی نتیجه از موسسه ملی ویروس شناسی پونا.

اگر سه نفر همه آنها ووهان دانشگاه پزشکی, دانش آموزان, تا به حال آزمایش مثبت برای قاتل ویروس, وضعیت در کرالا است که تحت کنترل با هیچ مورد جدید گزارش شده است. به عنوان بسیاری از 330 نمونههای ارسال شده به این ویروس شناسی موسسه که 288 آزمایش منفی و وزارت بهداشت در انتظار باقی مانده نتایج.

آزمایشگاه نتیجه آزمایش از دو نفر دیگر ویروس آلوده بیماران بستری در Alappuzha و Kasargod هنوز برای دریافت شود.

همانطور که در حال حاضر بیش از 3000 نفر هستند تحت نظارت از جمله 45 در جداسازی بخشهای بیمارستان. با هیچ مورد جدید گزارش دولت برداشته شده دولت فاجعه هشدار اگر 28 دوره خانه قرنطینه برای کسانی که در لیست تماس افراد آلوده در ادامه گفت: وزیر بهداشت K. K Shylaja. آن را در فوریه 3 که دولت اعلام coronavirus دولت فاجعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im