کرالا Covid19 داستان موفقیت تبدیل برانگیز بیش از داده های مقابله با Sprinklr

کوچی: کرالا موفق جهانی مبارزه با بیماری همه گیر از Covid 19 به دست آمده است در سراسر جهان توجه و چپ حکومت دولت بود basking در افتخار از موفقیت خود را در دست زدن به شیوع ویروس.

کرالا داستان موفقیت با مصاحبه ها و پروفایل های از وزیر Pinarayi Vijayan و وزیر بهداشت K. K Shailaja برجسته شده است در بسیاری از برجسته ملی و بین المللی و رسانه ها.

اما تعارف تبدیل به brickbats زمانی که مخالفان در کرالا اتهامات مطرح شده علیه دولت بیش از آن در برخورد با یک شرکت آمریکایی برای تلفیقی و تجزیه و تحلیل داده ها از Covid 19 بیماران و افراد تحت قرنطینه. این کنگره به رهبری UDF مخالفان که مطرح اتهام نقض حریم خصوصی اطلاعات پروتکل.

رهبر مخالفان رامش Chennithala و ارشد کنگره رهبران مانند Beinlich Chandy شلاق در LDF دولت با استناد به ادعایی بی نظمی در قرارداد و برای به خطر انداختن حریم خصوصی و چندین هزار نفر از مردم است.

Sprinklr معامله

Sprinklr راه اندازی شده در ژانویه 2010 در نیویورک است این شرکت که توسعه SaaS تجربه مشتری مدیریت (CXM) پلت فرم است. تاسیس شد و متعلق به یک Keralite Ragy توماس.

داده های جمع آوری شده توسط کارکنان بهداشتی درمانی از جمله جزئیات Covid بیماران مظنون و قرنطینه افراد وارد شده و مورد تجزیه و تحلیل توسط Sprinklr. جزئیات جدا شده افراد مانند سن و شرایط سلامت و بیماری های مزمن اگر هر گونه جمع آوری شده با استفاده از یک نرم افزار توسعه یافته توسط Sprinklr.

داده های وارد شده توسط این شرکت مفید خواهد بود برای دولت به شناسایی Covid نقاط آسیب پذیر مناطق و در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه مانند معکوس قرنطینه که در آن سالخورده و مردم با دیگر شرکت morbidities جدا هستند.

بزرگ داده ها تجزیه و تحلیل سیستم نیز کمک خواهد کرد که در categorising مناطق بر اساس شاخص های مختلف مانند مناطق با تعداد بالایی از جمعیت سالخورده در یک panchayat یا منطقه شهری یا منطقه با تعداد بالایی از افراد با عوامل خطر دیگر.

آن را در 2 آوریل که دولت امضا سفارش خرید با ما شرکت در حالی که معامله به صورت گذشته نگر اثر از 25 مارس. این پروژه اعتبار تا تاریخ 24 سپتامبر و یا تا پایان پاندمی هر کدام که زودتر. دولت استفاده از Sprinklr نرم افزار رایگان است تا سپتامبر 24.

اتهامات علیه معامله

داده ها قرارداد امضا شده است و بدون ترخیص کالا از دیگر ادارات دولتی و یا دولت. دولت به خطر بیافتد مهم سلامت داده ها از چندین هزار نفر با امضای یک قرارداد با شرکت آمریکایی ايميل روش ادعا مخالف است.

این گزارش که Sprinklr لینک های بین المللی با شرکت داروسازی فایزر است که درگیر در حال توسعه واکسن برای رمان coronavirus و دیگر ضد ویروسی داروهای تشدید کرده است اتهامات علیه دولت.

ارشد کنگره رهبر و MLA V. D Satheesan گفت که با گزارش Sprinklr روابط با Pfizer آن را تبدیل به کریستال روشن است که شرکت دارو ممکن است دسترسی به جزئیات Covid بیماران و قرنطینه افراد برای تحقیقات خود را.

یک مقام ارشد کنگره رهبر M. M حسن به دنبال یک نوبت پروب به داده های معامله.

در ضمن یک دادخواست ثبت شده است قبل از کرالا دادگاه عالی بیش از توافق با Sprinklr برای انتقال داده ها.

دولت ایستاده

وزیر Pinarayi Vijayan است که وزیر از آن به شدت دفاع داده ها مقابله کرد و گفت که هیچ بی نظمی های درگیر در این پیمان است ، در حالی که صحبت کردن به رسانه ها افراد در دوشنبه Pinarayi گفت که او نمیخواهد به اظهار نظر بیشتر در این معامله به عنوان مخالف و مردم با منافع در حال تلاش برای به هم بزنید تا یک بحث.

“دولت تمرکز در حال حاضر در مبارزه با این بیماری همه گیر و برای خلاص شدن از آن. و دولت تلاش های خود را در حال گرفتن پشتیبانی از سراسر جهان,” او اضافه شده است.

در همین حال دولت آن وزیر M Sivasankar قبلا روشن دولت ایستادن در مقابله. “Sprinklr است SaaS (نرم افزار به عنوان یک سرویس) شرکت که ارائه خدمات خود را به سازمان های مانند سازمان بهداشت جهانی. شرکت های ارائه خدمات خود را به رایگان تا ماه سپتامبر و با توجه به نیاز اضطراری دولت این تصمیم گرفته شده است به سود خدمات خود را. این تصمیم گرفته شده در جنگ-جای پا با استفاده از قدرت اختیاری و نه مشورت قانون و یا سایر ادارات دولتی,” او گفت:.

آن بخش روشن ساخته است که هیچ سوال وجود دارد از سرقت اطلاعات و یا نشت. پس از جنجال دولت منتشر کرده است اسناد و مدارک قرارداد دولت است که که داده ها متعلق به دولت است و ذخیره شده در سرورهای داخل کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im