کرالا گردشگری نقاط بسته به کروناویروس موارد لمس 12

کرالا: شش رمان بیشتر coronavirus (Covid 19) موارد گزارش شده در کرالا روز سه شنبه در نظر گرفتن تعداد کل افراد مبتلا COVID-19 در دولت به 12 گفت: وزیر Pinarayi Vijayan. سن پدر و مادر آلوده به ویروس ایتالیا-بازگشت خانواده خود را دو بستگان که برداشت خانواده از فرودگاه و دو نفر دیگر شده اند آزمایش مثبت است. چهار بیماران بستری در کتیم کالج پزشکی در حالی که یک مادر و فرزند در بیمارستان منطقه از Kozhencherry.

در پی افزایش تعداد عفونت ویروس Pinarayi Vijayan تشکیل کابینه اضطراری در صبح امروز گفت: رسانه ها افراد که درخواست تجدید نظر خواهد شد قرار داده و به مردم برای جلوگیری از تمام مجامع عمومی. رئیس جمهوری همچنین از مردم خواست برای جلوگیری از مکان های شلوغ مانند بازدید از سینما و معابد و مساجد و کلیساها و برای جلوگیری از تمام جشنواره های عمومی جمع آوری است. او همچنین خواست مردم برای دور ماندن از بازدید از Sabarimala معبد اما طبیعی مراسم برگزار خواهد شد در معبد.

تصمیم گرفته شده در جلسه هیئت دولت شامل بسته شدن تمام موسسات آموزشی تا 31 مارس است. “امتحانات کلاس 8, 9 و 10 استاندارد خواهد شد, اما همچنان به عنوان در هر برنامه. دانش آموزان مشکوک به کروناویروس داده می شود اتاق های ویژه برای نوشتن امتحان است.

نقاط توریستی در چند منطقه مانند پرور شده اند تعطیل تا اطلاع ثانوی. وزیر هشدار داد سختگیرانه علیه مردم پنهان کردن جزئیات سفر تاریخچه که از کشورهای آلوده به ویروس. “اقدامات لازم گرفته خواهد شد برای اطمینان از عرضه به اندازه کافی از ماسک صورت و عفونی,” او اضافه شده است.

“در حال حاضر 1,116 اشخاص تحت نظارت در دولت و در میان آنها 149 در انزوا بخش از بیمارستان در حالی که دیگران در زیر صفحه اصلی قرنطینه. در مجموع 807 نمونههای ارسال شده به موسسه ملی ویروس شناسی که 717 آزمایش منفی است. نتایج باقی مانده نمونه در حال انتظار” گفت: وزیر.

در پی افزایش عفونت ویروس موارد سواب نمونه تست تسهیلات خواهد شد تا در تریواندروم و کالیکوت دانشکده های پزشکی. در حال حاضر نمونه های در حال تست در NIV Alappuzha و NIV پونا.

بسیاری از شرکت ها از جمله MNC دفاتر در کوچی افزایش اقدامات پیشگیرانه در برابر ویروس قاتل. کارکنان مجاز به ورود به محل دفتر پس از بررسی ویروس علائم مانند بالاتر از دمای طبیعی بدن. عفونی هستند که در دسترس ساخته شده برای کارکنان. هتل های بزرگ در کوچی نیز شروع به بررسی مهمانان و کارکنان برای ویروس علائم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de