کرالا تاپ با بالاترین بازیابی حداقل مرگ و مير

کوچی: با 27.17 درصد از میزان بهبودی و تنها دو مرگ کرالا در حال حاضر تاپ در جهان با موفقیت در کنترل این ویروس انتقال است.

در سطح بین المللی متوسط نرخ بهبود است 22.2 درصد در حالی که در هند این نرخ تنها 9.12 درصد است.

کرالا که در آن برای اولین بار coronavirus مورد گزارش شده در ژانویه 30, قادر به به طور موثر شامل موج دوم ویروس عفونت آغاز شد که در 8 مارس.

در ماهاراشترا یکی از بدترین آسیب دیده متحده بهبود نرخ 9 درصد در حالی که دهلی نو تنها 3.13 درصد میزان بهبودی.

این ماهاراشترا دولت تصمیم گرفته است برای انجام یک مطالعه در پایین Covid مرگ و مير بالا و نرخ بهبود در کرالا است.

یک چهارم از کل بیماران آلوده شده اند درمان می شود, وقتی که یک ماه به اتمام است و پس از موج دوم ویروس عفونت گزارش شده است.

تعداد موارد تایید شده در کرالا 357 از آنها 97 بيمار بازیافت شده و از بیمارستان مرخص شد. در حال حاضر 258 افراد تحت درمان در بیمارستان های مختلف.

بهبود 93 سال, توماس و 88 ساله, همسرم, از ویروس کشنده عفونت قدیمی ترین بازماندگان در کشور یک دستاورد بزرگ برای کرالا مقامات بهداشتی.

بازیابی از تمام هشت اتباع خارجی از جمله هفت انگلستان گردشگران بودند که بالای 65 سال نیز یک دستاورد است.

پیشرفت میزان عفونت با ویروس ثبت کاهش از آوریل 2 و اکثر موارد گزارش شده از سه منطقه Kasargod عمده کانون, Malappuram و Kannur.

شده است وجود دارد کاهش در تعداد افراد تحت انزوا. به عنوان روز پنج 1,36,195 مردم در زیر مشاهده در میان آنها 723 در بیمارستان و استراحت در خانه قرنطینه.

یکی از بزرگترین و بعد از افزایش در تعداد موارد گزارش شده در مارس 27 زمانی که 39 نفر تست مثبت برای قاتل ویروس از آنها 34 بودند از Kasargod.

موثر است و از مقاومت در برابر استراتژی از جمله در مراحل اولیه شناسایی سیستم تماس, ردیابی مکانیزم دقیق و نظارت که کمک کرالا در کنترل این ویروس و انتقال و به گفته کارشناسان پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de