کرالا: 5000 تومان جریمه برای پوشیدن ماسک در Wayanad

Wayanad: افراد با پوشیدن ماسک در فضاهای عمومی شارژ می شود, جریمه تومان 5,000, Wayanad سرپرست پلیس Ilango روز چهارشنبه گفت:.

“پلیس خواهد استناد کرالا پلیس عمل می کنند (KPA) 118 E و یک مورد ثبت خواهد شد در برابر فردی که نتواند به پوشیدن ماسک. به عنوان در هر KPA 5000 تومان جریمه خواهد شد جمع آوری شده از این فرد گفت:” SP.

“اگر فرد مایل به ادامه با مورد در دادگاه طبق قانون اگر اتهام فرد را جذب حبس از 3 سال زندان و یا جریمه نقدی از 10 ، 000 تومان و یا هر دو” اضافه شده Ilango.

جدا از جمع آوری جریمه از مردم با پوشیدن ماسک در مغازه داران نیز جریمه شد اگر آنها از ارائه تسهیلات برای پاکسازی دست در مغازه های خود را.

“جریمه 1000 تومان خواهد شد جمع آوری شده از مغازه پاسداران که موفق به نگه داشتن صابون و یا ضد عفونی کننده تسهیلات در مغازه های خود را و یا اگر کارمندان با پوشیدن ماسک. خوب خواهد بود مرکب به عنوان در هر کیلو پاسکال 120,” Ilango گفت.

با توجه به آخرین داده ها توسط اتحادیه های وزارت بهداشت و رفاه خانواده کرالا در مجموع 485 مثبت COVID-19 بيمار با 359 بيمار دوره نقاهت بعد از بیماری و چهار مرگ و میر, از شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net