کرالا عبور قطعنامه علیه دایره ممنوعیت سرخپوستان از Covid19 آمار سازمان ملل

تریواندروم: کرالا مجمع روز پنج شنبه تصویب به اتفاق آرا قطعنامه علیه مرکز دایره ممنوعیت بازگشت از سرخپوستان از coronavirus-آمار کشورهایی مانند ایتالیا مگر اینکه آنها تولید یک گواهی است که ثابت می کند آنها را آزمایش منفی برای عفونت است.

قطعنامه منتقل وزیر Pinarayi Vijayan گفت: دایره بود “غیر انسانی” و شبیه به “ظالمانه رها” در خارج از کشور میبینم.

Vijayan بود روز سه شنبه نامه ای به نخست وزیر نارندرا مودی به دنبال مداخله خود را به خارج از دایره صادر شده توسط مدیر کل حمل و نقل هوایی عمران (DGCA).

در این بخشنامه تصریح شده است که مردم “از سفر یا بازدید از ایتالیا و یا کره جنوبی” و آرزومند از ورود به هند “نیاز به اخذ گواهی از داشتن آزمایش منفی برای Covid19” از تعیین آزمایشگاه های مجاز توسط مقامات بهداشتی این کشورها.

“از آنجا که از این دایره سرخپوستان از جمله Keralites هستند قادر به هیئت مدیره هر پرواز حتی با یک تایید بلیط. این است که ایجاد مشکلات بزرگی برای آنها است. ما آمد به می دانم که از دولت مرکزی که وجود دارد نه به اندازه کافی امکانات در ایتالیا برای معاینه پزشکی از تمام کسانی که رشته وجود دارد” Vijayan گفت: در این قطعنامه است.

رئیس جمهوری در ادامه گفت که مقامات خارجی آماده بودند به آزمایش افراد بدون علائم به عنوان آنها در حال حاضر غیرمنتظره با بیماران.

این قطعنامه با اشاره به این که دانش آموزان از ووهان در چین شد airlifted زودتر قرار دارد و به طور جداگانه تا گزارش های پزشکی بودند.

“کسانی که بدون هر گونه علائم عفونت بودند مجاز به ترک محل اقامت خود. این بسیار موثر بود. اما این دایره غیر انسانی است و آن را شبیه به ظالمانه رها مهاجرت سرخپوستان” را گفت.

“ما خواسته اند این مرکز اجازه می دهد تا کسانی که در ایتالیا برای سفر به هند و می توان آنها را نگه داشته و در قرنطینه در مورد آنها تست مثبت در ورود” Vijayan گفت.

دولت همچنین به دنبال کمک از مرکز برای کمک به مهاجرت با استفاده از دیپلماتیک مداخله برای تمدید ویزا و ترک از کسانی که در حال حاضر در کشور است.

“بسیاری از مهاجرت که رسیده بود این کشور برای تعطیلات در حال پیدا کردن آن را دشوار است به عقب بر گردیم و به محل کار خود در خارج از کشور با توجه به محدودیت در مسافرت هوایی. دولت به دنبال ایجاد مرکز دیپلماتیک مداخله در گسترش ویزای دوره و تاریخ پیوستن آن NRIs” شاخص تورم مصرف کننده(M) رهبر گفت.

گرفتاری سرخپوستان در ایتالیا آمد به نور پس از Hima یک زن از کرالا رشته در فرودگاه در کشور اروپایی منتشر شد و یک ویدیو نشان دادن خود را به سختی.

“ما در حال درمان به عنوان قاچاقچیان. مردم باید اظهار نظر در این ویدئو قرار داده تا در Facebook درخواست ما چرا ما می خواهیم برای بازگشت به کرالا. بسیاری از آمد به فرودگاه بدون دانستن که یک گواهی مورد نیاز خواهد بود برای آنها را به سفر.

فرودگاه مقامات می گویند که هند آماده است برای دریافت با ما,” او گفت: در یک پیام صوتی به رسانه ها.

زن گفت: حداقل 200 سرخپوستان بودند رشته در میلان و رم فرودگاه.
با هشت تن از تست مثبت برای coronavirus در کرالا در روز سه شنبه تعداد کل افراد آلوده تحت درمان در کشور در حال حاضر 14.

دولت تحمیل محدودیت های شدید از جمله بسته های آموزشی موسسات و خانه سینما تا پایان ماه برای جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im