کرالا کابینه تخلیه یک ماه حقوق و دستمزد چالش

کوچی: کرالا کابینه در روز چهارشنبه است پاک و دستمزد چالش پیشنهاد برای جمع آوری یک ماه حقوق و دستمزد کارکنان دولت به عنوان بخشی از بسیج منابع مالی برای مبارزه با Covid 19. وزیر Pinarayi Vijayan زودتر گفت که دولت از طریق عبور بی سابقه بحران مالی و از دولت خواست کارکنان به مشارکت در یک ماه حقوق به وزیر ارشد پریشانی صندوق امداد (CMDRF).

دولت در حال برنامه ریزی برای بسیج تومان.2000 کرور روپیه از طریق حقوق و دستمزد به چالش بکشد. آن است که روشن نیست که آیا تمام کارکنان باید یدکی یک ماه حقوق اجباری. رهبر مخالفان رامش Chennithala در حالی که استقبال از این پیشنهاد از دولت خواست برای گرفتن تصمیم نهایی در اجباری اهدای یک ماه حقوق تنها پس از مشاوره با خدمات سازمان.

دولت نیز با توجه به تصمیم دیگر دولت برای برش های کوتاه, کارکنان, حقوق و دستمزد که مایل به شرکت در حقوق و دستمزد به چالش بکشد.

اما منظور نهایی در این زمینه گرفته خواهد شد توسط دولت تنها پس از مشاوره با کارشناسان حقوقی.

پیش از آن در سال 2018 زمانی که دولت اعلام کرد حقوق و دستمزد چالش برای بسیج منابع مالی برای کمک به سیل و توانبخشی این تصمیم را به چالش در دادگاه.

همچنین تصمیم گرفته شده است که همه وزرا باید اهدا تومان. یک لاخ به CMDRF. وزیر Pinarayi Vijayan بلندگو P Sreeramakrishnan صنایع وزیر E P Jayarajan و وزیر گردشگری Kadkamapally Surendran در حال حاضر سهم خود را.

در سال 2018 تقریبا 60 درصد از کارکنان دولت در شرکت حقوق و دستمزد چالش و ابتکار دعوت گسترده انتقاد.

در ضمن بسیاری از دولت های ایالتی مانند Telangana, Andhra Pradesh و ماهاراشترا در حال حاضر اعلام کرد که حقوق کارمندان دولت را کوتاه قطع خواهد شد با در نظر گرفتن بحران مالی جدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de