تریواندروم: نکته قابل توجه در مورد کرالا بودجه سالانه ارائه شده در مجلس توسط وزیر دارایی T M توماس اسحاق در روز جمعه بود که این جزوه شامل یک جلد عکسی از ترور ماهاتما گاندی است.

این نشان می دهد یک مرگباری زخمی گاندی به زمین افتاده و احاطه شده توسط مردم مضطرب. این یک نقاشی با عنوان “گاندی Himsa’ توسط تام Vattakuzhi. آن رفته بود ویروسی در رسانه های اجتماعی زمانی که آن را توسط منتشر شد نقاش پیش از آن.

استفاده از تصویر برای قرار دادن دولت در بودجه نشان از محتوای توماس اسحاق بودجه گفتار. آن را به عنوان یک بیانیه سیاسی به عنوان یک بازخوانی از رفاه تخصیص.

“این مهم است که در زمانی که تاریخ دوباره نوشته شده است:” اسحاق گفت: ANI. “تلاش است که ساخته شده برای پاک کردن برخی از محبوب خاطرات.”

وزیر دارایی اقدام به مقدمه سخنان خود با اشاره به حمله به تابعیت متمم قانون (CAA) آورده شده در توسط اتحادیه دولت و در ادامه به برجسته دوام انتقال وجوه به دولت از مرکز.

اسحاق گفت: در حال حاضر در سراسر کشور تظاهرات علیه قانون تابعیت بزرگترین تظاهرات دیده می شود پس از استقلال و به نقل از یک شعر با عنوان ‘ترس’ با 15 سال پسر از Wayanad, Dhruvath Gautham که نوشت: “ترس کشور است و سکوت است و زینت!’

اسحاق گفت: “حتی تخیل کودکان ما در حال حاضر پر از ترس است.”

او آمد به شدت در بی جی پی به رهبری NDA دولت در مرکز, که او به عنوان یک communalised دولت ماشین آلات که رهبران که صحبت فقط از نظر نفرت.

همانطور که برای بودجه امور دارایی گفت: دولت مرکزی در تلاش بود به strangulate دولت با کاهش انتقال مالیات به کرالا از از Rs.17,872 کرور در 2019-20 به تومان.15,236 کرور در 2020-2021.

اسحاق گفت: بودجه تعهدی به کرالا در حساب های کاربری مختلف را به مقدار Rs 8330 کرور که به او پیشنهاد می دهند درآمد از طریق تقویت اقدامات مانند یک پیاده روی در ساختمان مالیات.

محوری اسحاق بودجه رفت و به مسائل اساسی مانند زنان ایمنی و مقرون به صرفه مواد غذایی و مسکن و آب آشامیدنی زیرساخت های اساسی و محیط زیست حفاظت از محیط زیست. عمده تخصیص تومان.6000 ساخته شده برای پروژه های توسعه در کوچی سریع ترین شهرستان در حال رشد در کشور مانند گسترش مترو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im