کرالا airlifts بیمار مهاجرین از انگلستان در میان مستند

کوچی: به طور جدی بیمار جوانی از کرالا گیر در محل کار خود را در انگلستان آورده شد بازگشت به زادگاه خود در یک پرواز اجاره برای درمان پزشکی اورژانس.

پراساد داس حرفه ای, نقطه از Vadakara در کالیکوت منطقه بستری شد به یک بیمارستان خصوصی در کالیکوت. او رسیده کالیکوت فرودگاه بین المللی و پس از اتمام اجباری تست غربالگری برای coronavirus او منتقل شد به Aster میمس بیمارستان.

پراساد که در حال کار در ناتینگهام انگلستان دریافت کرده بود برای درمان بیماری های دستگاه گوارش از Aster میمس بیمارستان در کالیکوت یک سال پیش و تا به حال بازگشت به بریتانیا پس از اتمام درمان.

با توجه به شیوع کروناویروس انگلستان بیمارستان مشغول هستند با این ویروس در مواقع اضطراری و به دنبال درمان عفونت در بیمارستان محلی تبدیل به مشکل برای پراساد.

به عنوان وضعیت او رو به وخامت گذاشته پراساد تماس Dr Hassan راجان ارشد دستگاه گوارش جراح در Aster میمس بیمارستان.

با کمک دولت در بخش بهداشت و درمان و دولت های منطقه تمام تمام تشریفات لازم و مجوز بودند به دست آمده برای او را به پرواز کردن به کالیکوت در یک پرواز اجاره.

چارتر پرواز حمل پراساد دس و خانواده رسیده فرودگاه از جایی که او به بیمارستان منتقل شد در خصوص تنظیم آمبولانس.

با توجه به گزارش های airlifting از آن حرفه ای ساخته شده است از طریق تلاش های یک گروه واتساپ– پریشانی مدیریت جمعی به رهبری بازنشسته دیوان عالی کشور قاضی Kurian یوسف و سابق اتحادیه وزیر Alphons Kannanthanam. آن را از طریق مداخلات خود را که مورد نیاز گواهی عدم سوء پیشینه از وزارتخانه ها بودند به دست آمده در دو روز اضافه کردن گزارش.

“این درخواست برای آوردن بیمار به کرالا آمد از تام Aditya شهردار یک شهر UK نوشت که به ما. ما نقل مکان کرد و سریع تماس با وزرای حمل و نقل هوایی عمران صفحه اصلی بهداشت و رفاه خانواده علاوه بر کرالا دبیر کل و در کمتر از دو روز ما رو به مصوبات لازم از چهار دبیران که شلوغ ترین مردم در حال حاضر” Alphons Kannanthanam گفت PTI از دهلی نو است.

جدا از Dr Hassan راجان دستگاه گوارش علوم, سر, Dr Anish Kumar, دستگاه گوارش و جراحی سر, Dr Sajeesh Sahadevan Dr Seethalakshmiand Dr Naushif حضور به بیمار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im