کنتاکی مدرسه حذف آیه کتاب مقدس از رختکن بعد از گروه ملحد شکایت

یک دبیرستان در کنتاکی نقاشی بیش از یک آیه کتاب مقدس در یک ورزشی, رختکن بعد از یک “نگران ساکن منطقه” شکایت کرده است که مانند یک صفحه نمایش بر خلاف قانون اساسی است.

Letcher دبیرستان مرکزی در Whitesburg تا به حال یک آیه کتاب مقدس در رنگ حروف درشت روی تیم ملی فوتبال در رختکن دیوار. “اما خداوند با من مانند یک جنگجو توانا” آن خوانده شده و با انتساب به ارمیا 20:11.

Epoch Times Photo
یک دبیرستان در کنتاکی تحت پوشش یک آیه کتاب مقدس در آن ورزشی, رختکن بعد از یک گروه ملحد شکایت. (تصویر/آزادی از بنیاد دین)

آزادی از بنیاد دین (FFRF) گفت: آن دریافت شکایت از یک “نگران ساکن منطقه” با توجه به آیه کتاب مقدس و پرسید: Letcher مدارس عمومی کانتی به حذف تمام نمایش مذهبی در منطقه است.

“در به رسمیت شناختن منطقه را در قانون اساسی تعهد به بی طرف باقی می ماند نسبت به دین لطفا حذف تمام نمایش مذهبی از این منطقه فورا” به FFRF گفت: در نوامبر سال 2019 نامه (pdf) به منطقه مدرسه.

این سازمان اشاره کرد که آن را به حال نیز خواست منطقه در ماه اکتبر 2019 به حذف یک مذهبی مرجع در تابلو اعلانات در فلمینگ نئون مدرسه که به عنوان خوانده شده “عیسی مسیح ناجی من است شما نمی توانید من را بترساند!” و یک “مذهبی پیام ارسال شده در رسمی منطقه Facebook page.”

فاکس نیوز گزارش داد که دومی یک نماز برای کودکان ارسال شده در مارتا جین پاتر مدرسه ابتدایی Facebook صفحه.

این سازمان ادعا کرد که در آن نامه ای که مسیحی مضمون نمایش نقض “پایه قانون اساسی منع” ساخت آن را به نظر می رسد به عنوان اگر منطقه “ترجیح می دین بیش از غیر دین و مسیحیت بیش از همه مذاهب دیگر.”

در یک نامه (pdf) به FFRF, Letcher مدارس عمومی کانتی سرپرست دنیس Yonts گفت: همه فوق نمایش حذف شده بود.

“تابلو اعلانات جایگزین شده است که Facebook پست حذف شده است و اتاق قفل شده است repainted,” Yonts نوشت: در نامه ای به تاریخ Feb. 21.

اول آزادی, موسسه غیر انتفاعی حقوقی سازمان گفت: منطقه عمل بیش از حد عجله قبل از آن روشن شد که آیا آن را نقض کرده ایجاد بند از متمم اول قانون اساسی.

“این مایه تاسف است که مدرسه در زمان یک گام شدید قبل از اینکه به طور کامل بررسی شکایت و انجام بررسی مناسب از پس زمینه حقایق” مشعر Sasser مشاور عمومی برای آزادی گفت: فاکس نیوز. “این ممکن است مورد که مدرسه مرتکب نقض متمم اول قانون اساسی با پاک کردن پیام ها اما تا زمانی که یک تحقیق کامل انجام می شود آن را غیر ممکن می دانند صحیح قانونی ،

در اکتبر 2019 در FFRF خواستار آن شدند که یک میسوری دبیرستان مربی تیم فوتبال متوقف کردن دعا با بازیکنان قبل و بعد از بازی ها به رغم وجود دارد که هیچ گزارش شکایات از جامعه مدرسه است. به عنوان یک نتیجه, مربی آموزش داده شد توسط یک سرپرست منطقه به دیگر منجر شود و یا آغاز یک نماز با دانش آموزان است.

در اوایل این سال FFRF شکایت به نیویورک منطقه مدرسه بعد از دبیرستان زیست شناسی معلم صحبت انتقادی از چارلز داروین نظریه تکامل و پیشنهاد جایگزین برای نظریه مانند خلقت متهم معلم از “تلقین دین به کلاس درس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im