کنتاکی مرد مبتلا به کروناویروس تحت گارد مسلح پس از امتناع منظور خود جدا

معاونین کلانتر در حال نگهبانی از یک مرد در کنتاکی که حاضر به خود منزوی کردن بیش از کروناویروس جدید, مقامات گفت.

وضعیت اولین نمونه از کسی که امتناع از خود جدا کنتاکی رژیم صهیونیستی. اندی Beshear گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه.

“ما باید این مراحل را به نیروی خود انزوا” او گفت:. نلسون شهرستان ساکن آزمایش مثبت نادیده گرفته و توصیه های پزشکی Beshear گفت.

“این یک گام من امیدوار است که من هرگز تا به حال به را, اما ما نمی توانیم اجازه می دهد یک فرد—که ما می دانیم این ویروس—حاضر به محافظت از همسایگان خود,” او گفت:.

53 سال آزمایش مثبت برای ویروس جدید اما در سمت چپ یک بیمارستان که در آن او در حال درمان می شود, Nelson County Sheriff رامون Pineiroa گفت: در یک جداگانه کنفرانس مطبوعاتی بیش از آخر هفته WDRB گزارش شده است.

مرد بعد از توافق به ماندن در خانه خود را اما نمایندگان در حال رفتن به باقی می ماند مستقر در خارج از محل اقامت Pineiroa گفت.

مسلح گارد انجام شده از طریق سفارش توسط دین وات شهرستان قاضی اجرایی است.

“این است که در مورد ما. آن را در مورد من” وات گفت. “ما یک جامعه و شما نیاز به نگه داشتن جامعه خود را امن است. شما نیاز به نگه داشتن خانواده خود را امن بنابراین قرنطینه است و اگر ما می خواهیم آن را با توسل به زور.”

Epoch Times Photo
پیشخدمت و روپوش تمیز کردن کافه ها و رستوران ها در امتداد شمال خیابان بالا در شمال منطقه در کلمبوس, اوهایو در 15 مارس سال 2020 پس از اوهایو فرماندار مایک DeWine اعلام کرد دولت خواهد صدور دستور بسته شدن تمام کافه ها و رستوران ها در اوهایو آغاز و در ساعت 9 روز شنبه با توجه به تهدید مداوم از coronavirus (COVID-19) شیوع. کنتاکی است که در میان کشورهای وزن محدودیت های مشابه. (متی هچر/گتی ایماژ)

افرادی که در تماس با این مرد زندگی می کند که در خارج بارداستاون ممکن است آلوده با COVID-19 بیماری ویروس موارد با توجه به وات.

مقامات گفت: مرد آدرس داد به کارگران بیمارستان برای اقامت در معده شهرستان با وجود زندگی در نلسون شهرستان است.

داده ها را از سراسر جهان نشان می دهد در اطراف چهار از پنج بیماران دچار هیچ خفیف یا متوسط علائم هنگامی که شما با COVID-19. هنوز هم کسانی که مردم می توانند با تصویب این بیماری Beshear یک دموکرات که انتخاب شد در سال گذشته گفت:.

“همسایه خوب,” او گفت:. “شما می دانید, آیا این درست است. که همه ما در حال درخواست از مردم است.”

کنتاکی مقامات اعلام کرده اند که تعدادی از اقدامات به تلاش برای متوقف کردن گسترش COVID-19 از جمله بسته شدن مدارس برای مدت دو هفته خواستار لغو تجمع جرم و درخواست مردم به ذخیره کردن منابع.

“ما فقط باید به انجام آنچه در آن طول می کشد برای کاهش گسترش این کروناویروس و من نمی خواهم به فرماندار که منتظر دو هفته خیلی دیر به برخی از آن مراحل” Beshear در کنفرانس مطبوعاتی گفت: در روز شنبه.

فرماندار به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه که دولت ضبط شده خود را برای اولین بار مرگ از بیماری است. 66 سال Bourbon County ساکن حال اساسی شرایط بهداشتی Beshear گفت: “بسیاری از بیمارانی که فوت کرده اند در ایالات متحده از COVID-19.

دولت 21 مورد تأیید.

“ما را از این طریق دریافت کنید. ما را به اخلال در هر یک از ما زندگی می کند. وجود خواهد داشت مقدار زیادی از تغییرات به جلو رفتن. اما ما آن را از طریق این” Beshear گفت.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im