رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky) امن $25 میلیون دلار بودجه برای کمک به حذف مهاجم آسیایی, کپور گونه از مخازن مانند دریاچه جو و کنتاکی دریاچه در غرب کنتاکی.

نمایندگان مجلس در یک کنفرانس مطبوعاتی به بحث در مورد روش های جدید برای رهایی زیستگاه تهاجمی کپور برای نجات میلیارد دلار ماهیگیری میباشد.

سناتورها و مقامات حیات وحش رفت در آب به نمایش تغییر واحد روش حذف از آسیا کپور.

همراه با سناتور میچ مک کانل فرماندار کنتاکی اندی Beshear نماینده ایالات متحده جیمز Comer, غنی, طوفان, کمیسر, کنتاکی, گروه ماهی ها و حیات وحش و منابع دکتر جیم Reilly, مدیر, U. s. Geological Survey (USGS) و چارلی Wooley, Great Lakes منطقه ای, مدیر شیلات و حیات وحش بودند در آن حضور داشتند.

در این روش از تکنولوژی استفاده می شود به جای اسب و گله آسیایی, کپور ویژه از طریق شبکه. حیات وحش مقامات با استفاده از پالس های برق و صدای گله مدارس از ماهی کپور به 1,000-پا-طولانی شبکه قبل از از بین بردن آنها را از آب.

به گزارش آسوشیتد پرس دولت و سازمان های فدرال با هم صرف کرده اند حدود 607 میلیون برای جلوگیری از تهاجم از کپور.

“مهاجم آسیایی, کپور در حال حاضر یک خطر جدی برای کنتاکی را آب و ما $1.2 میلیارد ماهیگیری صنعت” گفت: سناتور مک کانل. “من درخواست شده است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استقرار این پیشرفته یکپارچه روش در اینجا در کنتاکی دریاچه و به نظر می رسد مانند آن خواهد بود یک دارایی مهم برای محافظت از آبهای ما و ما اقتصاد محلی است.”

او به خبرنگاران گفت که حذف تهاجمی ماهی را از بسیاری از سال است اما باید انجام شود برای حفظ اقتصاد ماهیگیری.

با توجه به رژیم صهیونیستی است. Beshear تجاری و ماهیگیری برداشته شود بیش از 7 میلیون پوند از کپور از کنتاکی آب در سال گذشته با اکثریت است که در آینده از کنتاکی دریاچه و دریاچه Barkley. “تغییر واحد روش مورد استفاده در اینجا در کنتاکی دریاچه نشان دهنده این آزمون برای اولین بار از این روش در ایالات متحده مخزن بزرگتر از 500 هکتار” Beshear گفت.

USGS با موفقیت اجرا شده همان سیستم در میزوری و ایلینویز.

تازه ترین گونه از کپور به دخالت هستند سرگنده کپور سیاه, کپور, کپور علفخوار و کپور نقره ای (با هم شناخته شده به عنوان “Asian carp”) و آنها باعث دردسر در می سی سی پی رودخانه ها و رودخانه ها و دریاچه ها در می سی سی پی رودخانه حوزه آبخيز. کپور یک خانواده از ماهی بومی اروپا و آسیا است. این ماهی کپور شده در ایالات متحده برای بیش از 100 سال است.

این چهار گونه از ماهی معرفی شدند به ایالات متحده در دهه 1970 برای کنترل جلبک و علف هرز و انگل رشد مختلف در محیط های آبی. این اسیر ماهی در نهایت موفق به فرار به داخل رودخانه می سی سی پی حوضه و تاسیس پرورش جمعیت. این ماهی به آرامی راه خود را در رودخانه می سی سی پی و انشعابات آن و قرار گرفته اند که در دور دست در شمال مینه سوتا است.

آسیایی, کپور باعث آسیب شدید به بومی جمعیت ماهی در دریاچه ها و رودخانه ها است که آنها به دلیل هجوم آنها تسلط بر منابع غذایی و فضا. کپور در حال فکر به کاهش کیفیت آب است که می تواند کشتن ظریف موجودات زنده مانند بومی صدف آب شیرین. آسیایی, کپور شناخته شده به فشار از گونه های بومی.

چرا که آنها وضع هزاران نفر از تخم مرغ و خارج رقابت های بومی و گونه های ماهی آزاد حتی چند ماهی را از آب بدن می تواند آسیب به اکوسیستم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net