فرماندار کنتاکی حکم قرنطینه برای کسانی که حضور فرد در تجمعات بیش عید پاک

کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear روز جمعه اعلام کرد که کسانی که در دولت هستند که حضور در تجمع جمعی از جمله خدمات کلیسا بیش از شکستن عید پاک باید خود قرنطینه برای 14 روز.

مقامات ثبت پلاک از هر کسی که قصد دارد برای شرکت در یک توده جمع آوری و گزارش آنها را به ادارات بهداشت محلی ، Beshear اضافه شده است.

“هر فردی که برای رفتن به شرکت در یک توده جمع آوری از هر نوع که ما در مورد این آخر هفته—ما در حال رفتن به ثبت پلاک و ارائه آن به ادارات بهداشت محلی ،” Beshear گفت. “ادارات بهداشت محلی در حال رفتن به آمده به درب خود را با یک سفارش برای شما به قرنطینه برای 14 روز.”

فرماندار گفت که “این تنها راه است” که دولت می تواند اطمینان حاصل شود که افراد تصمیم به حضور در تجمعات “نمی کشتن شخص دیگری است.”

“من فکر می کنم آن است که یک تست از ایمان به این که آیا شما در حال رفتن به یک فرد خدمات” Beshear گفت. “این یک تست از ایمان است که شما مایل به قربانی کردن برای محافظت از خود و همنوعان خود را همکار زن خود را همکار Kentuckian شما همکار آمریکایی است.”

او خواسته Kentuckians از همه ادیان به در خانه باقی می ماند و در نظر گرفتن خدمات آنلاین.

مقامات آگاه هستند تنها حدود شش کلیساها در دولت است که هنوز در حال برنامه ریزی برای برگزاری فرد خدمات Beshear گفت: “ما هیچ کنیسه و یا مساجد است که در حال برگزاری در فرد خدمات است.”

“ما مطلقا نمی تواند مردم را با هم در یک ساختمان بود که به دلیل این است که چگونه coronavirus گسترش می یابد و این است که چگونه مردم می میرند” Beshear گفت.

او اذعان کرد که برخی از مردم بر این باورند که آنها باید قادر به انتخاب کنید که آیا برای حضور در یک فرد جمع آوری است.

“من حدس می زنم من می شنوم که برخی از افراد که می گویند که این انتخاب من است در مورد اینکه آیا من به چیزی و coronavirus’ اما آن را به نفر بعدی انتخاب است که شما ممکن است گسترش آن به” Beshear گفت. “این تنها راهی است که ما می توانیم اطمینان حاصل شود که شما تصمیم نمی کشتن کسی دیگری که تصمیم خود را نمی گسترش coronavirus در شهرستان خود و در جامعه خود را.”

این فرماندار کنتاکی اشاره کرد که شیوع در شهرستان هاپکینز که ده ها تن بیمار و منجر به چندین مرگ و میر وابسته به یک کلیسا احیای وجود دارد در اواسط ماه مارس.

کنتاکی بیش از 1600 نفر از CCP (دیروز), ویروس, همچنین شناخته شده به عنوان رمان coronavirus. یازده نفر کشته شدند روز جمعه از ویروس, آوردن تلفات در کنتاکی به 90.

دولت شاهد افزایش 242 موارد در جمعه بزرگترین افزایش تا کنون در دولت است.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de