دهلی نو: بی جی پی سمی کمپین و تلاش ناموفق برای تحکیم ‘هندو votebank,’ تمدید آن vanvaas (تبعید) در دهلی نو که رای دادند دوباره برای AAP در حال حاضر مورد ستایش قرار داد به عنوان جدید سوسیالیستی نیروی.

پس از Jharkhand, دهلی نو است و در مثال دوم که در آن BJP شکست خورده برای به دست آوردن electorally با آن سرسخت برای حمایت از تابعیت متمم قانون (CAA) و ثبت ملی شهروندان (NRC), به عنوان “ضد اسلامی” توسط مخالفان اردوگاه.

در زمانی که شاخص های اقتصادی نشان می دهد یک مارپیچ رو به پایین بی جی پی را تند تند سخنان برابر شاهین باغ تظاهرات نیز موفق به آن نتیجه مورد نظر. بی جی پی که موفق به کسب هفت کرسی های پارلمانی در مارس 2019 حال امید خود را از به قدرت رسیدن در دهلی نقش برآب توسط AAP.

دهلی دیده است عمده تغییرات جمعیتی در طول دو دهه گذشته. پایین تر و پایین-وسط کلاس تسلط بر این شهر کلاس شخصیت به جای فقط طبقه متوسط است. بیش از 50 درصد از رای دهندگان مورد علاقه AAP لیبرال شخصیت که عراق در آن کار می کنند و که رهبران خودداری از پاسخ به زبان تیز و برنده استفاده می شود توسط برخی از BJP رهبران. یارانه آب و برق و رایگان DTC اتوبوس سواری برای زنان کمک کرد AAP.

در حالی که بی جی پی را voteshare افزایش یافته و از آخرین مجمع نظرسنجی آن شمارش باقی مانده تک رقمی هر چند برخی از رهبران ادعا کرد این امر به راحتی عبور 40.

پس از اخذ تاییدیه دوم تحقیر نظرسنجی افتضاح پس از Jharkhand حزب بود مملو از شایعاتی است که رهبری بود “در واقع تلاش برای جسور و متهور ساختن” کادر خود از طریق “بازخورد” و “داخلی نظرسنجی” اما آگاه بودند از “موقعیت واقعی.”

این نمای کلی داخل BJP است که تهاجمی آن کمپین به رهبری BJP جمهور JP Nadda و اتحادیه خانه وزیر Amit Shah گالوانیزه در کادر.

“Kejriwal پدید آمده است به عنوان یک سوسیالیست نیروی وقتی که می آید به دهلی نو به سیاست گفت:” یک رهبر ارشد بی جی پی. “او موفق به خواستگاری طبقه پایین و طبقه متوسط پایین تر است که تسلط دهلی جمعیت شناسی. Kejriwal و AAP رشد کرده و نزدیک به توده ها در دهلی نو از هر رهبر سیاسی و یا حزب. به جای یک چشم انداز برای دهلی حزب ما متمرکز بر polarising مسائل که رد کردم.”

در حالی که بی جی پی بالا برنج و مشغول مبارزه, Kejriwal اتصال با پایین تر و پایین طبقه متوسط و بی جی پی شکست مجدد با طبقه متوسط در نظر گرفته حمایت خود را از پایه به علاوه رهبری بحران در BJP را در دهلی واحد تنها اضافه شده به آن گلایه. BJP بیانیه همچنین موفق به تحت تاثیر قرار دادن رای دهندگان که رفت و همراه با AAP.

بی جی پی شخصی در برابر حملات Kejriwal همچنین رفت و صدمه زدن به آن را به عنوان تصویر خود را به عنوان به خوبی به عنوان حزب اجتماعی و اقتصادی چشم انداز ثابت کرد قوی تر از بی جی پی به رهبری و جمعی و polarising استراتژی است.

حدس و گمان است که در حال حاضر زیاد است که بی جی پی را تعمیرات اساسی آن دهلی واحد که موفق به هیچ گونه تاثیری از حزب گذشته حکومت سرمایه های ملی. بندى و رهبری دولت را عدم جسور و متهور ساختن کادر نیز ثابت ویرانگر است.

“بی جی پی می پذیرد اختیارات مردم و تحقق نقش سازنده ای مخالف است. ما جمع آوری تمام مسائل مربوط به توسعه دهلی نو است. با اعتقاد به این که Aam Aadmi Party دولت کار را برای دهلی توسعه, تبریک می گویم, Arvind Kejriwal و حزب ایم” BJP ملی رئیس جمهور JP Nadda.

BJP را در دهلی واحد رئیس Manoj Tiwari که قبلا پیش بینی یک پیروزی بزرگ برای حزب خود در توئیتر نوشت: “با تشکر از همه رای دهندگان از دهلی نو است. با تشکر از شما به تمام حزب کارگران برای کار سخت خود را… ما احترام دستور از مردم است. @ArvindKejriwal تبریک به شما…من امیدوارم که دولت دهلی نو زندگی می کنند تا انتظارات مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im