Kejriwal به طناب در ارتش کمک به دهلی خشونت می رود خارج از کنترل

مرگ و میر در شمال شرقی دهلی خشونت بیش از اصلاح قانون تابعیت افزایش به 20 روز چهارشنبه به عنوان وزیر, Arvind Kejriwal, پرچم که وضعیت تبدیل به “هشدار دهنده” و ارتش باید به نام در به عنوان پلیس این است که “قادر به کنترل آن”.

با توجه به GTB مسئولين بيمارستان تعداد مجروح در حال حاضر در 189 اما وضعیت در بیمارستان “به نظر می رسد به حل و فصل”.

خشونت بیش از اصلاح قانون تابعیت به حال تشدید در شمال شرقی دهلی نو روز سه شنبه به عنوان پلیس در تلاش برای بررسی تظاهر کنندگان که زد amok در خیابان سوزاندن و غارت مغازه ها pelting سنگ و خرمن کوبی مردم است.

در روز سه شنبه کشته شد 13.

“مرگ و میر افزایش یافته است به 20 امروز” پزشکی سرپرست GTB بیمارستان Sunil Kumar گفت PTI.

قبلا حداقل چهار جسد آورده بودند به گورو Teg بهادر (GTB) بیمارستان از Lok نایاک Prakash Narayan بیمارستان (LNJP) بیمارستان یک مقام ارشد گفت.

بعد در حالی که تعامل با خبرنگاران GTB MS گفت: از روز سه شنبه نیمه شب است “قطره ای از بیماران و روان از افراد آسيبديده به عنوان شد”.

این بیماران باید انواع مختلفی از صدمات از جمله از شلیک شد بسیاری از پایدار تروما از پریدن از پشت بام ها برای فرار از خشونت های بسیاری دریافت و آسیب به سر, او گفت:.

“ما به طور کامل آماده شده با پزشکان و پرستاران و امدادگران مواد مصرفی کتانی و سایر متعلقات و و امیدوار است که این وضعیت نمی بدتر از اینجا,” او گفت:.

پرسید: اگر قربانیان شناسایی شده اند کومار غمگین “بسیاری از افراد شناسایی شده اند و برخی از آنها هنوز به شود”.

در همین حال تلویزیون بصری نشان داد DCP شرق Ved Prakash Surya همراه با یک پس از پرسنل پلیس انجام یک پرچم مارس در خشونت-آمار مناطق به دنبال افزایش اعتماد مردم و اوضاع را به حالت عادی.

وزیر Kejriwal گفت: این وضعیت تبدیل به “هشدار دهنده” و اضافه کرد که او در حال نوشتن به اتحادیه, خانه وزیر Amit Shah.

“من شده اند در تماس با هیچ. از مردم کل nite (شب). وضعیت نگران کننده است. پلیس با وجود تمام تلاش های خود را قادر به کنترل وضعیت و انداختنش اعتماد به نفس (sic)” Kejriwal توییتی.

“ارتش shud (باید) نامیده می شود و در مقررات منع رفت و آمد اعمال شده در سایر مناطق آسیب دیده بلافاصله. نویسم به Hon’ble HM به این اثر,” او اضافه شده است.

پس از دوشنبه شب, حوادث آتش سوزی, تنش بود smouldered در سرمایه های ملی و روز سه شنبه در خیابان های شهر چندین محلات مانند Chand باغ Bhajanpura, Gokulpuri, Maujpur, Kardampuri و Jaffrabad دیدم مبارزات تن به تن بین اعضای دو گروه که همچنین پرتاب بمب بنزین و آتش گشودند.

مشاور امنیت ملی (NSA) agnew اواخر شب گذشته نیز در زمان سهام از وضعیت منابع گفت.

در ضمن در یک نیمه شب جلسه دادگاه عالی دهلی کارگردانی پلیس برای اطمینان از عبور امن و درمان اضطراری برای کسانی که زخمی در خشونت بیش از اصلاح قانون تابعیت.

این جلسه در محل اقامت دادگستری S Murlidhar در فوری درخواست به دنبال عبور امن برای جانبازان به موسسات پزشکی با امکانات کافی.

دادگاه عالی دهلی نو بعد از آن نیز به کارگردانی پلیس برای پاسخ 12:30 بعد از ظهر روز چهارشنبه به درخواست و به دنبال مسکن از دپو و دستگیری از کسانی که در جریان خشونت در بخش هایی از شمال شرقی دهلی نو بیش از تابعیت (متمم) قانون (CAA).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>