نگه داشتن تماس از وظیفه بالاتر از همه ملوللی DySP به تعویق انداختن ازدواج

Mysuru: یک جوان معاون سرپرست پلیس از ملوللی sub-division در کارناتاکا به تعویق انداخته است عروسی خود را به عنوان Covid-19 موارد در صلاحیت spurted 10 در روز شنبه.

M J Pruthvi بود به ازدواج Dyamappa Airani یک IRS افسر در 5 مارس در سری B D Patil کنوانسیون در سالن داماد بومی محل Dharwad. آنها برنامه ریزی یک عروسی در 4 ممکن است در همان محل.

Pruthvi تحسین از Mysuru و آنها برنامه ریزی شده برای یکی دیگر از پذیرش در پلیس Bhavan در Mysuru در 10 مارس.

در حال حاضر می تواند زن و شوهر تصمیم گرفته است برای به تعویق انداختن ازدواج به تاریخ آینده است.

صحبت به دکن کرونیکل افسر جوان گفت: “رفتن توسط Covid وضعیت در همه جا و به خصوص رفتن با جدیت از این وضعیت در ملوللی با 10 نفر تا حالا ما فکر می کردند که حتی اگر ما برای یک ازدواج ساده ما را به مجموع حداقل 100 نفر است که امن نیست. بنابراین ما تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن عروسی,” او گفت:.

“ما موفق به متقاعد کردن اعضای خانواده ما بیش از حد. هنگامی که قفل برداشته است ما تصمیم خواهد گرفت که در تاریخ از عروسی ما,” او اضافه شده است.

جالب آن است که اولین ارسال Pruthvi پس از اتمام آموزش در اکتبر 2019 در کارناتاکا آکادمی پلیس (KPA) در Mysuru تحت هدایت Vipul کومار IPS است که مدیر پاسکال و IGP جنوب محدوده.

او همچنین دریافت کننده بهترین بانوی probationer در هوای آزاد, رده در طول عبور از رژه در پاسکال در اکتبر 2019.

Pruthvi که انجام داده است او در الکترونیک و Electricals در GSSS موسسه فنی و مهندسی در Mysur انتخاب شد از طریق KAS امتحانات در سال 2017. او نوشته شده بود به عنوان DySP ملوللی زیربخش در مندیا منطقه در پایان ماه اکتبر 2019.

او نامزد Dyamappa Airani است IRS افسر که در حال حاضر برگزاری این موقعیت معاون امور گمرکی و GST بخش ارسال شده در بنگلور.

مندیا MP Ms Sumalatha Ambareesh در یک بیانیه مطبوعاتی منتشر شده توسط اداره اطلاعات و روابط عمومی مندیا اظهار داشت که “از آن است که یک ماده از غرور و افتخار به چنین شجاع و کارآمد و صادقانه مدل افسر است که در خدمت به عنوان DySP ملوللی زیربخش در مندیا منطقه. سلام به افتخار افسر پلیس”.

تا کنون 11 نفر در مندیا منطقه در حال آزمایش مثبت برای Covid-19 و 10 از آنها از ملوللی. در میان کسانی که از هر ده نفر چهار نفر (که تا به حال بازدید Tablighi jamaat در دهلی نو در ماه فوریه) بودند اولیه مخاطبین از هشت مذهبی, انجمن گفتگوی تجارت (تست مثبت برای Covid-19 در Mysuru) که آمده بود از Tablighi Jamaat از دهلی نو به Mysuru در ژانویه و تا به حال بازدید ملوللی در ماه مارس به پایان برسد.

و شش موارد اولیه و ثانویه مخاطبین از آن چهار آزمایش مثبت برای Covid-19 در مندیا.

علت دقیق برای کسانی که آلوده است شناخته نشده. تا کنون 511 اولیه و ثانویه مخاطبین از تمام 11 نفر که آزمایش مثبت برای Covid-19 و 365 نفر بوده است در حال حاضر تست شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im