KEEPING THE FAITH. This photograph taken on February 23, 2020 shows Christian devotees listening to a pre-recorded mass by Singapore Archbishop William Goh on television inside their home as a protective measure to prevent the spread of the COVID-19 coronavirus in Singapore. Photo by Martin Abbugao/AFP

نگه داشتن ایمان است. این عکس گرفته شده در فوریه 23, 2020 نشان می دهد مسیحی جانبازان گوش دادن به یک پیش ثبت توده توسط سنگاپور اسقف اعظم ویلیام Goh تلویزیون در داخل خانه خود را به عنوان یک محافظ اندازه گیری برای جلوگیری از گسترش COVID-19 coronavirus در سنگاپور است. عکس مارتین Abbugao/AFP

سنگاپور – کاتولیک رومی زن و شوهر Rizaldy و ماریسا Sapiera طولانی برای رفتن به کلیسا در روزهای یکشنبه در سنگاپور اما در حال حاضر آنها باید قبل از ثبت توده ها در صفحه اصلی با توجه به کشنده coronavirus.

این ویروس به کشته شدن بیش از 2700 نفر و آلوده به ده ها هزار نفر در چین است و در حال حاضر در سراسر جهان گسترش با شیوع بیماری ظاهر می شود در دیگر نقاط جهان.

سنگاپور شده است نسبتا سخت ضربه تا کنون گزارش بیش از 90 موارد است. دو خوشه از عفونت از جمله شهر-دولت بزرگترین مرتبط شده اند به کلیساها.

همه کاتولیک توده ها شده اند به طور نامحدود به حالت تعلیق در شهر-دولت و رهبران کاتولیک باید به جای آن ارائه شده است قبل از ثبت خدمات برای وفادار به سازمان دیده بان و یا گوش دادن به در خانه و از طریق یوتیوب یا کلیسا رادیو.

Rizaldy و ماریسا Sapiera یک فیلیپینی, زن و شوهر که سنگاپور اقامت دائم را باز آپارتمان خود را در روزهای یکشنبه برای دوستان به شنیدن قبل از ثبت خدمات مخابره بزرگ, هوشمند تلویزیون به اتاق نشیمن خود را.

در طول یک توده در خانه خود و در اخیر روز شنبه آنها خواند زانو زد و گوش به خطبه به عنوان آنها به طور معمول انجام در کلیسا.

“ما در حال دعا کردن بسیار سخت است که امیدوارم این ویروس مشکل حل خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” گفت: Rizaldy Sapiera

در کلیسای کاتولیک رومی از رحمت الهی در نزدیکی خانه خود را درب قفل شده بودند و هیچ کس در لابی. یک نگاه در داخل نازل ردیف خالی pews.

اکثر غیر کاتولیک کلیسا باقی مانده اند اما باز جمعه حضور و غیاب دارای مشخصه کاهش یافته و اقدامات مانند دما چک و sanitising دست اجرا شده است.

در قلب کلیسای خدا که 4000 قوی جماعت عمدتا افراد جوان تجمعات شکسته شده و به گروه های کوچک تر.

در یک چنین گردهمایی برگزار شد در کنار اتاق کلیسا حدود 15 تن سنگ همراه و تحت تأثیر با دست در هوا در حالی که تماشای یک ویدیو گرفته شده در طول یک قبلی سرویس های آخر هفته.

“هنگامی که آن را تاریک ما نیاز به درخشش و حتی روشن تر… یکی از چیزهایی که می تواند ما را به جامعه احساس امید حس عشق و احساس و ایمان و” کشیش گرت لی گفته است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im