یک زیر گروه ترور جهانی تامین مالی ناظر FATF در روز سه شنبه توصیه می شود در ادامه از پاکستان در “لیست خاکستری” برای شکست خود را به بررسی ترور بودجه و تصمیم نهایی گرفته خواهد شد در فوریه 21, منابع گفت: در روز سه شنبه.

تصمیم گرفته شده در جلسه گروه کاری اقدامات مالی بین المللی همکاری های, بررسی گروه (ICRG) برگزار شد در حال انجام پاریس عمومی.

“این ICRG جلسه زیر گروه FATF است توصیه می شود که پاکستان حفظ شود در “خاکستری” فهرست. تصمیم نهایی گرفته خواهد شد در روز جمعه هنگامی که FATF طول می کشد تا مسائل مربوط به پاکستان” یک منبع گفت.

FATF جلسه برگزار شد یک هفته پس از یک ضد تروریسم دادگاه در پاکستان محکوم حافظ سعید متفکر 2008 بمبئی حمله و بنیانگذار اجازه دهید تا 11 سال در دو ترور تامین مالی موارد است.

پاکستان دادگاه قضاوت آمد و ظاهرا به لطفا FATF و کشورهای غربی به طوری که این کشور می تواند خروج از ‘خاکستری لیست’.

هند نگهداری شده است که پاکستان گسترش منظم و حمایت از گروه های تروریستی مانند لشکر-e-Taiba (اجازه), جیش-e-محمد (JeM) و Hizbul مجاهدین که هدف نخست است هند و خواسته FATF به اقدام در برابر اسلام آباد.

سعید در سازمان ملل متحد تعیین شده تروریستی در آنها ما قرار داده USD 10 میلیون فضل دستگیر شد در جولای 17, 2019 در ترور تامین مالی موارد است. 70 ساله آتشین روحانی تسلیم در امنیت بالا کوت Lakhpat زندان در پاکستان است.

پاکستان نیز به تازگی مطلع FATF که JeM بنیانگذار مسعود ازهر و خانواده اش “از دست رفته”.

این ادعا که وجود دارد تنها 16 سازمان ملل متحد تعیین شده تروریست ها در پاکستان که از آن به “هفت مرده اند”.

از نه که زنده هستند و هفت تا به حال اعمال شده به سازمان ملل متحد برای معافیت از مالی و محدودیت های مسافرتی.

پاکستان نیاز 12 رای از 39 به خروج از ‘لیست خاکستری” و حرکت به “لیست سفید”. برای جلوگیری از ‘لیست سیاه’ آن نیاز به حمایت از سه کشور جهان است.

در ماه گذشته FATF نشست در پکن پاکستان پشتیبانی از مالزی و ترکیه علاوه بر FATF زمان صندلی چین است.

FATF عمومی برگزار شد در اکتبر 2019 اشاره کرده بود که پاکستان خطاب تنها پنج نفر از 27 وظایف داده شده به آن در کنترل کمک های مالی به گروه های تروریستی مانند لشکر-e-Taiba, جیش-e-محمد و Hizbul مجاهدین مسئول یک سری از حملات در هند.

در بخشی از آن گفته بود به شدت پاکستان را به سرعت تکمیل کامل آن برنامه عمل توسط فوریه سال 2020 است.

در پکن دیدار و پاکستان و ارائه یک لیست از عمل آن گرفته شده مطابق با FATF جهت.

پاکستان قرار داده شد در “لیست خاکستری” توسط گروه کاری اقدامات مالی در ژوئن 2018 شد و با توجه به طرح اقدام به تکمیل آن توسط اکتبر 2019 و یا در صورت خطر قرار می گیرد در “لیست سیاه’ همراه با ایران و کره شمالی.

FATF است دولتی بدن تاسیس در سال 1989 برای مبارزه با پول شویی تامین مالی تروریسم و سایر تهدیدات مرتبط به یکپارچگی سیستم مالی بین المللی.

FATF در حال حاضر 39 نفر از جمله دو منطقه ای سازمان — کمیسیون اروپا و شورای همکاری خلیج فارس. هند عضو FATF مشاوره و آن آسیا و اقیانوسیه ،

اگر پاکستان همچنان با “خاکستری” فهرست آن دشوار خواهد بود برای این کشور برای دریافت کمک های مالی از صندوق بین المللی پول, بانک جهانی ADB و اتحادیه اروپا در نتیجه بیشتر افزایش مشکلات برای ملت ایران است که در یک وضعیت مخاطره آمیز مالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im