KCR انتقاد شدید مقامات برای بودن در زمین

حیدرآباد: Telangana وزیر K Chandrashekar رائو در مطبوعات دیدار روز سه شنبه ناودان مقامات در دولت پرسیدن که چرا نمایندگان منتخب نیست پیشرو در مبارزه با کروناویروس در خود حوزه.

“من شگفت زده هستم که از Covid-19 شکست تنها پلیس و ماموران پلیس دیده می شود در جاده ها. آیا نمایندگان انجام می دهند ؟ مردم انتخاب می شوند ما به آنها خدمت می کنند. اجازه دهید همه وزرا به جز سلامت شهرداری و وزیر کشاورزی عجله به مناطق خود و MLAs و MLCs به بخش مربوطه خود هستند و منجر به طرح دولت برای جلوگیری از گسترش ویروس” آقای رائو گفت.

CM همچنین اعلام کرد که یک شب حکومت نظامی تحمیل شده در سراسر کشور از امشب.

حکومت نظامی را در زور از 7 بعد از ظهر تا 6 صبح تا سفارشات بیشتر. وی از وزرای MLAs, MLCs و نمایندگان نهادهای محلی اولیه تعاونی و بازاریابی کمیته به نوسان به عمل برای خدمت به مردم است.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی پس از در نظر گرفتن سهام از قفل کردن در دولت در یک نشست سطح بالا در Pragathi Bhavan او گفت: “ضروری است که ما را همه مراقبت و معرفی اقدامات لازم برای اطمینان حاصل شود که این ویروس می کند در دولت است.”

او گفت: مردم نباید با ایجاد چنین یک وضعیت که در آن بستن کامل مقررات منع رفت و آمد و سپس صدور شلیک-در-چشم سفارشات و سپس فراخوانی در ارتش برای کنترل این وضعیت رخ خواهد داد. او به دادگاه تجدید نظر به مردم به مهار و همکاری با دولت برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر.

او هشدار داد تجار و بازرگانان او را به ارسال آنها را به زندان تحت بازداشت پیشگیرانه عمل می کنند اگر آنها داشت و از فروش کالاهای اساسی با قیمت های گزاف.

او گفت که او pained به شنیدن این که برخی از معامله گران به فروش اقلام مواد غذایی و سبزیجات در قیمت بالا.

او هشدار داد که تجارت خود مجوز خواهد بود لغو و آنها می تواند قرار داده شده در یک دائم blacklist اگر آنها سرپیچی.

CM همچنین اعلام کرد که مغازه ها باید بسته 6 بعد از ظهر و هر کسی از موازین این منظور می باید مجوز خود را لغو بلافاصله.

هیچ وسیله نقلیه و یا مردم اجازه خواهد داشت در طول شب مقررات منع رفت و آمد. در مورد اورژانس پزشکی یا مرگ شماره گیری 100 و رسمی ماشین آلات را به فرد و ترتیبات را به عنوان در هر مورد نیاز خود را به سانتی متر گفت.

رئیس inister اعلام کرد که در مناطق روستایی عملیات کشاورزی این نسخهها کار میکند تحت MNERGA و همچنین ساخت پروژه های آبیاری اجازه خواهد داشت در طول روز زمان است.

او گفت: 3,400 وسایل نقلیه حمل کالا به دولت گرفتار شده بودند در مرز بین ایالتی checkposts. آنها اجازه خواهد داشت به دولت خواهد شد و معاف از پرداخت عوارض.
 

کشاورزان نیست به نگرانی در مورد تهیه برنج و ذرت به عنوان افسران نگران خواهد شد بازدید از روستاهای خود و تهیه محصولات خود را در درب خانه خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im