کشمیر اقامتگاه تغییر قانون تحت پوشش Covid-19

سرینگر: Political احزاب و تجارت و گروه های جامعه مدنی در جامو و کشمیر ابراز شوک و ترس به عنوان مرکز آمد تا با جدید اقامتگاه قانون در قلمرو اتحادیه (UT) در زمانی که مانند سایر نقاط کشور است و تلاش برای مهار این Covid-19 معضل.

قانون جدید ابلاغ توسط دولت مرکزی از طریق فهرست اطلاع رسانی روز سه شنبه و گردش در روز شنبه آمده است که هر کسی که اقامت در J&K برای مدت 15 سال و یا مطالعه کرده است و به هفت سال و به نظر می رسد در ثانویه و بالاتر ثانویه هیئت مدیره بررسی خواهد بود به عنوان اقامتگاه UT و منصوب در خدمات.

خشم وجود دارد بیش از آن در میان مشترک ساکنان به خصوص جوانان بسیاری از آنها در زمان به سیستم عامل رسانه های اجتماعی به مذمت پور دولت و ادعا می کنند که قانون جدید است که با هدف هموار کردن راه برای یک تغییر جمعیتی در اکثریت مسلمان J&K.

‘مظنون زمان’

خشمگین سرینگر ساکن غلام حسن Zarkob گفت: “این کاملا ستمکار حرکت توسط دولت هند. مردم گرفتار شده اند در شرایط بسیار دشوار و خطرناک وضعیت به دلیل Covid-19 تهدید. در واقع آنها شده اند کاهش می یابد به وحشت کبوتر.”

او افزود: “بسیاری از مردم محدود به خانه های خود. بسیاری دیگر در بیمارستان و یا در قرنطینه. دولت هند با در نظر گرفتن استفاده از این وضعیت تنها ثابت خود را به بدترین طلب.”

رئیس سابق وزیر و کنفرانس های ملی (NC) معاون رئیس جمهور عمر عبدالله آمد و به شدت در این مرکز برای صدور چنین اطلاع رسانی در زمانی که توجه همه را باید در Covid-19 کنترل.

او در توئیتر خود نوشت “بحث در مورد مشکوک زمان. در زمانی که تمام تلاش های ما و توجه باید متمرکز بر #Covid شیوع دولت ورقه جدید در اقامتگاه قانون برای J&K. توهین نشانه رفته است در آسیب هنگامی که ما می بینیم این قانون ارائه می دهد هیچ یک از حمایت های که وعده داده شده بود.”

بدون نام بردن از سید الطاف جناب وزیر سابق و رئیس جمهور تازه شکل گرفته جامو کشمیر Apni, پارتی, عبدالله همچنین گفت: “شما می توانید تصور کنید که چگونه توخالی اقامتگاه قانون است از این واقعیت است که حتی حزب جدید ایجاد شده با دهلی نعمت که رهبران لابی کرده بودند در دهلی نو برای این قانون مجبور شده اند به انتقاد از #JKdomicilelaw”.

بخاری قبلا خواستار آن است که جدید قانون اقامتگاه قرار داده می شود در حالت تعلیق تا Covid-19 همه گیر شده است. “این است که بیشتر مایه تاسف است که این مهم سفارش شده است در زمانی که کل کشور در حال مبارزه برای بقا خود است و تحت سخت مستند,” او گفت:.

او اضافه کرد که در حالی که حزب او شده بود به شدت خواستار اقامتگاه حقوق در زمین و شغل برای ساکنان J&K منظور صادر شده توسط مرکز “نشان دهنده یک بازی گاه به گاه ورزش انجام شده در حوزه اداری در سطح بدون در نظر گرفتن خواسته ها و انتظارات مردم را در نظر میگیرد.”

PDP واکنش

مردم حزب دموکرات (PDP) نامیده می شوند این حرکت به عنوان “frighteningly دوسوگرا دو دل و شبیه به مالش نمک به مردم زخم”. در حالی که PDP جمهور Mehbooba مفتی همچنان در حبس حزب دبیر کل Surinder چودری در بیانیه ای گفت که اطلاع رسانی است “موقع بسیار بد پیش نویس و نتیجه اشتباه و پر هرج و مرج بوروکراسی”.

او افزود: “به نظر می رسد که سفارش شده است به عمد صادر شده و در زمانی که کل کشور و همچنین J&K است که در مواجهه با یک تهدید وحشتناک به دلیل شیوع ویروس کشنده و کل جمعیت است در قفس در خانه های خود”. او گفته است که یا کسانی که در راس هستند و در تلاش برای بازی ضرب المثلی شترمرغ یا عمدا تلاش به توهین مردم با صدور یک سفارش است که شامل “بی رحمانه گیج کننده محتوای آن است اما شبیه به مالش نمک به زخم های خود را.”

CPIM را محمد یوسف Tarigami نامیده جدید اقامتگاه قانون به عنوان یکی دیگر از جعل توسط بی جی پی رهبری با مردم J&K. “آن را تشدید نگرانی در میان ساکنان J&K که آنها را نه تنها از دست دادن شغل بلکه زمین به غیر خودی” او گفت و ادعا کرد که 15 و 10 سال کلاه عنوان شده است قرار داده و در 3A جدید اقامتگاه قانون در درجه اول به معنای برای فرزندان نیروهای امنیتی پرسنل و مرکزی دیگر کارکنان دولت. “به این معنی که پس از پنج سال آنها ممکن است نیاز به حل و فصل آنها را در اینجا,” او گفت:.

مردم این کنفرانس به ریاست سابق BJP را متحد Sajad Gani تنهاست و کنگره و دیگر احزاب سیاسی هم باید انتقاد مرکز بیش از صدور چنین “معیوب ناعادلانه تحقیر و توهین” نظم و خواستار فوری آن عقبگرد. سرینگر شهردار Junaid Azim Muttu پرسیدم پایین ترین پله در شغل شده است متعلق به مردم محلی و حتی غیر gazetted اما کلاس چهارم شغل. به نظر می رسد روشن قصد انتقال عین حال یکی دیگر از خدمت از تحقیر و توهین به مردم J&K پس از آنچه در آگوست 5 (2019)”

اما BJP را Ashwani کومار Chrungoo استقبال جدید اقامتگاه قانون اما در همان زمان خواستار آن شد که موضوع تازه ثبت نام از مهاجران با امداد رسانی و توانبخشی دفتر باید فورا متوقف شود. “این موضوع مطرح شد و با مقامات مربوطه قبلا نیز هست اما این ضرورت از وضعیت چندان موجه است که ثبت نام باید به طور رسمی و رسمی در حال حاضر” او در بیانیه ای گفت در جامو.

او ادعا کرد که تعدادی از عناصر که همیشه سعی کنید به بهره برداری قانونی و رسمی روش به منافع از منافع و گفت: “ادامه ثبت نام از ‘مهاجران’ است پس خود را از دست داده ارتباط و این سیستم نیاز به فورا لغو شود. این نیز حفاظت از منافع در حال حاضر ثبت نام مهاجران و فرزندانشان در دره کشمیر و جامو.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im