کشمیری سیک ها در حالت هشدار

سرینگر: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آینده بازدید از هند باعث شده است که جنون ترس و وحشت در میان سیک ها از دره کشمیر به آنها یادآوری, ‘ترسناک’ شب از 19 مارس سال 2000 زمانی که به عنوان بسیاری از 35 نفر از اعضای جامعه اقلیت قتل عام شدند توسط افراد مسلح در Chattisinghpora روستای جنوب Anantnag منطقه در طول پس از آن بیل کلینتون در سفر رسمی از کشور است.

با بیان این Jagmohan سینگ Raina رئیس همه احزاب سیک کمیته هماهنگی (APSCC) یک آمالگام J&K سیک سازمان گفت که سیک ها از دره باید به صورت جمله وضعیت ترس هر زمان که مشخصات بالا خارجی شخصیت به خصوص که از ایالات متحده بازدید از هند است.

“کل هند به نظر می رسد مشغول ساخت و آماده سازی برای مغلوب ساختن پیشی جستن مراجعه کنید اما برای سیک ها از کشمیر دیدار به ارمغان آورده است در ترس است که اعضای جامعه هستند و در عین حال دوباره در رادار. سیک ها احساس نا امنی و آنها از ترس که چیزی نامطلوب ممکن است اتفاق می افتد در آستانه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیدار” Raina در بیانیه ای گفت در اینجا در روز شنبه.

در سال 2000 در مداخله شب مارس 19 و 20, زمانی که پس از آن ما کلینتون رئیس جمهور در هند, 35 سیک ها بودند به ضرب گلوله توسط افراد مسلح در لباس ارتش پس از نزولی به Chattisinghpora.

یک زن محلی نیز در اثر ایست قلبی در دیدن انبوهی از گلوله خورده اجساد قربانیان افزایش تلفات به 36.

مقامات تا به حال مقصر این حادثه اسفبار در تجزیه طلب اند.

پنج روز پس از کشتار ارتش و J&K پلیس ادعا کرده است که پنج تن از عاملان کشته شدند در یک برخورد در Anantnag را Pathribal منطقه و همه آنها خارجی بودند تروریست ها.

اما بعد معلوم شد که جعلی روبرو می شوند و تمام پنج کشته شده بودند شهروندان غیر مسلح بودند که توسط نیروهای خود را از مناطق مختلف این منطقه پیش از آن. پس از آن حداقل ده نفر نیز کشته شدند نیروهای امنیتی آتش به روی مردم معترض در برابر جعلی برخورد در Anantnag را Brakapora منطقه است.

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im