کارناتاکا خیره در بمبئی-مانند مهاجر کار وضعیت

بنگلور: با توسعه ملی مستند تا مارس 3, Karnataka, به خصوص بنگلور خیره در یک مهاجر وضعیت شبیه به یک اتفاق در بمبئی.

با گسترش مستند اکثریت کارگران می خواهید به بازگشت به خانه و در حال درخواست از دولت برای ایجاد ترتیبات خود را برای سفر بازگشت.

اما دولت این است که شفاعت درماندگی و بانکی بر از سرگیری فعالیت های ساخت و ساز به انداختنش اعتماد به نفس در میان کسانی که درگیر با صنعت ساخت و ساز.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 80 ، 000 مهاجر کارگر در بنگلور به تنهایی در حالی که یکی دیگر از 14,500 پراکنده در سراسر کشور.

از 80,000 در بنگلور حدود 15000 متعلق به بخش های مختلف کارناتاکا مانند رایچور, Kalaburagi, ویجیپورا و…. بقیه کارگران هستند که از کشورهای دیگر مانند آندرا پرادش, Telangana, West Bengal, Bihar, Uttar Pradesh و شمال شرقی متحده است.

بسیاری از کارگران مهاجر امیدوار بودند که این مستند را پایان آوریل 14 و در حال حاضر احساس می کنید که آن را ممکن است بیشتر توسعه یافته فراتر از آن ممکن است 3. آنها در حال حاضر pressurising دولت از طریق کارفرمایان خود را به ترتیبات برای خود بازگشت.

وزیر کار Shivaram (the goat) گفت که دولت با آگاهی از این مشکل است. “این تصمیم به ارسال آنها را به عقب گرفته شده توسط دولت اتحاد. هیچ ترتیبات را می توان در این برهه از بحران که به طور بالقوه باعث یک بحران در سراسر کشور است. ما در حال تلاش برای گسترش همه تاسیسات آنها نیاز به,” او گفت: Deccan Chronicle.

هر چند دو وعده های غذایی ارائه شده به این افراد از طریق سازمان های مختلف و همچنین به عنوان دولت, شکایت شایع است که آنها نمی تواند تنظیم به مواد غذایی آماده بودن. در حالی که یک کنسرسیوم از کارگران ساختمانی ارائه مواد غذایی برای کارگران ساختمانی بقیه هستند که پس از نگاه توسط سازمان های غیر دولتی و خود دولت. از آنجا که هیچ کدام از آنها سهام مشترک عادات غذایی آنها قادر به زنده ماندن در این الگو از مواد غذایی برای مدت طولانی. حتی جیره کیت ارائه شده به آنها کمک خواهد کرد آماده نوع مشابه از وعده های غذایی.

برخی از کارگران شکایت دارند که سلامت آنها بود شکست و کودکان مبتلا به اختلالات معده.

هر چند امکانات پزشکی در حال ارائه آنها را نمی توان منتقل به هر بیمارستان. علاوه بر این دولت قادر به ارائه آنها را با مشاوره که کاهش اضطراب است.

“ما در حال تلاش ما بهترین را برای کمک به unorganised بخش کارگران. ما تصمیم گرفته اند اجازه می دهد تا فعالیت های ساخت و ساز از روز جمعه خود را. پس از آن شروع می شود خود را به نگرانی می آیند,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de